Tutorial Cum poti primi Gratis multiple cupone pentru pagina facebook

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stiti ca facebook ofera cupon de promovare in valoare de 10$ pentru a promova pagina sau boost la o postare.
Metoda de mai jos a functionat la mine pe doua pagini si presupun ca poate functiona si la altii.

1. Adaugati 2 sau mai multi admini la pagina
2. Fiecare cont de admin adaugat trebuie sa aiba cont de publicitate pe facebook care sa fie activ
3. Fiecare admin la pagina trebuie sa faca o postare pe pagina respectiva, sau postari regulat
4. Dupa o vreme veti primi notificare cu cuponul de 10$ pentru a promova o postare.

Deci daca ai 4 admini e posibil sa primesti 4 cupoane facebook de promovare gratis in valoare de 10$ fiecare.

La doua pagini am trecut doua conturi care le detin ca admin si pe fiecare am primit cate un cupon de promovare in valoare de 10$.

Atentie mare la audienta care o faceti la postare pentru a avea rezultate foarte bune. La primul cupon i-am dat boost asa cum a fost iar rezultatele au fost foarte slabe si din 10$ a consumat doar 6$, iar restul de 4$ nu au fost disponibili in contul meu de publicitate.
La al doilea cupon am setat o audienta custom in tema cu postarea si rezultatele au fost mult mai bune si au fost cheltuiti toti banii.
Sper sa va ajute.
 
De unde alex ca nu am eu ca voi cupoane care sa dubleze banii :)) Si nu se mai adunau likeuri la pagina de pe urma carora sa profit apoi :p Am fost multumit de rezultate dar sunt suparat ca voua va da cupoane si mie nu :((((
 
Loading...
Back
Sus