Cum pot aduce 5000+ de vizite pe site într-o zi la un cost cat mai mic?

ombladon112

Active Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor,
Doresc sa promovez o campanie în desfășurare pentru ziua de maine, 20 februarie, si am nevoie de aprox 5000-6000 de vizite. Prin ce metoda ma sfatuiti sa le aduc?

Nu mă interesează conversia ci cum să aduc 5000+ de vizite din România la un cost cat mai mic, am incercat pana acum AdWords si Fb Ads. Pe Fb Ads am avut un cost mai mic față de AdWords, dar ma gândesc că sunt firme care au un preț și mai mic.
 
Salutare tuturor,
Doresc sa promovez o campanie în desfășurare pentru ziua de maine, 20 februarie, si am nevoie de aprox 5000-6000 de vizite. Prin ce metoda ma sfatuiti sa le aduc?

Nu mă interesează conversia ci cum să aduc 5000+ de vizite din România la un cost cat mai mic, am incercat pana acum AdWords si Fb Ads. Pe Fb Ads am avut un cost mai mic față de AdWords, dar ma gândesc că sunt firme care au un preț și mai mic.
Pai daca nu te interesează conversia cumpara vizite prin popup...
Poate vinde cineva dupa forum ! ;)
 
Popunder pe site de filme care iti trimite usor 5-20k vizite intr-o singura zi.
Facebook ads daca optimizezi bine ads si imagine + text bun, poti avea un cost de 0.001$ per actiune.
Sau grupuri pe fb, la fel facut o postare in functie de grup si poti atrage de 10 ori mai mult trafic si gratis.
 
traffic spirit poate iti face trafic cum is si celalalte automatice darn nicic altru ai vizite 10 de mii ....... mai bine ai 1, 2 sute si care is interesati de treaba cutare
 
Salutare tuturor,
Doresc sa promovez o campanie în desfășurare pentru ziua de maine, 20 februarie, si am nevoie de aprox 5000-6000 de vizite. Prin ce metoda ma sfatuiti sa le aduc?

Nu mă interesează conversia ci cum să aduc 5000+ de vizite din România la un cost cat mai mic, am incercat pana acum AdWords si Fb Ads. Pe Fb Ads am avut un cost mai mic față de AdWords, dar ma gândesc că sunt firme care au un preț și mai mic.
daca vrei trafic poti avea si 100k zilnic cu 3/4 situri
 
Nu de pop-up aveam nevoie, stiam ca mai erau pe piata firme românești gen AdWords si ma gandeam ca e mai ieftin (sub 500 lei). Incerc sa optimizez cat mai bine pe Fb Ads si vedem ce iese.
 
Pe viitor arunca un ochi pe bursadereclama.ro si etarget.ro. Acum e prea din scurt si nu cred ca apuci sa setezi reclama sa iti ruleze maine
 
Loading...
Back
Sus