Cum m-a facut google sa par inteligent

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
De cand cu google acesta, am devenit unul dintre cei mai inteligenti oamenii de pe planeta. Nu conteaza care este problema, google este mereu acolo langa mine si ma ajuta la nevoie si ce este mai misto, e faptul ca nu ma fac de rahat in fata la lume cand sunt intrebat ceva.

1. de cand cu google vorbesc orice limba straina de pe acest pamant.
2. de cand cu google am devenit la propriu o enciclopedie universala
3. de cand cu google pot rezolva orice problema de matematica care apare pe facebook si lumea se cearta pe rezultate
4. de cand cu google rezolv orice problema care imi apare la site sau server
5. de cand cu google cunosc si inteleg sensul la orice cuvand din orice dictionar
6. de cand cu google m-am transformat din Analfabet intr-un Mare maestru al gramaticii limbii romane si nu numai.
7. de cand cu google stiu cand stiu cum se scrie Ma-Ta si stiu cand si unde sa folosesc nenorocita de CRATIMA.
8. de cand cu google ma pot da mare peste tot si chiar sa par cel mai destept. Mai ales cand ies a o bere si toti vorbesc de manele si capatos.
9. de cand cu google stiu sa raspund la absolut orice intrebare imi este adresata de un amic sau necunoscut.
10. de cand cu google nu ma mai las prostit/manipulat de asa zisele site de stiri care posteaza doar stiri fake pentru a aduce trafic.
11. de cand cu google stiu exact ce face prietena mea
12. de cand cu google situatia mea finaciara s-a imbunatatit.

Si lista poate continua.

Cu siguranta va intrebati cum am reusit toate acestea.
 
Loading...
Back
Sus