Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cum arata luptele intre femei in Revers

Discuție în 'Viral Video' creată de AlexH, 15 Ian 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    9.121
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $9.957,02
    A trebuit sa testez un program asta seara si avea optiunea revers. Asa ca am adaugat un clip si rezultatul il vedeti mai jos.

Din 30 fps l-am pus la 24 si se vede clar ca aceste lupte sunt fake.
    Voi ce parere aveti?

Publicitate

Oprisan Alina și Apostol Alexandra apreciază asta.
  2. Apostol Alexandra

Apostol Alexandra Member Registered

Aprecieri primite:
    16
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $17,37
    yup, fake. exista chiar şi actori speciali ce sustin cursuri in care te invata cum sa te lupti in asa fel incat sa nu te ranesti si sa para cat mai real, dar si cum sa primesti. oricum, e fake, dar e si ieftina prestarea lor. :)

Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
Încărcare...

Distribuie pagina asta