Cum angajezi un Hacker

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am fost intrebat de multe ori asa ca m-am decis sa scriu cateva randuri pe acest subiect.

Cand apelati la serviciile unui hacker cu siguranta nu este ceva legal asa ca trebuie sa va luati masuri de siguranta.

1. instalati tor browser https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en
2. faceti o adresa BTC temporata pentru aceasta tranzactie
3. depuneti fonduri in contul BTC
4. mai puteti comanda un 1-5 vps pe windows . Asta pentru a va conecta pe primul , de pe acesta pe al doilea > apoi pe al treilea si tot asa. Pe fiecare instalati tor browser si la final intrati unde vreti voi. Asta face ca identificarea voastra sa fie mai grea pentru autoritati.
5. faceti o adresa noua de e-mail pe nume fictiv de pe ultimul vps
6. trimiteti mesaj prin e-mail sau chat catre hacker

Sub nici o forma nu va divulgati identitatea, locatia si nu platiti din contul personal. Toate activitatile, incepand cu cautarea unui hacker, cumpararea btc si altele sa fie facute pe sursa anonima, tor, vpn, vps, etc.
 
Se pare ca nici TOR nu mai este sigur.
Stiu asta dar tot ramane una dintre cele mai sigure solutii gratis in mediul online. Acum ceva vreme o firma a vrut sa cumpere tot dar la final s-a aflat ca area o firma administrata de departamentul de stat.
La fel au fost incercari pentru a angaja persoane din guvern sub acoperire pentru a avea acces la tor.

Plus stiri de gen sunt facute pentru a face lumea sa foloseasca solutii mai putin sigure.
Pana la urma ce mai este sigur in aceasta lumea online?

Acum aproape 90% din orice device vandut vine cu mallware hardware instalat care nu poate fi dezinstalat, sters, etc. Asa ca tot ce faci este pe riscul tau.
 
Loading...
Back
Sus