Recenzie CSI Cyber

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In topicul cu CSI san antonio cred ca am vorbit despre CSI Cyber. Ei bine aseara a fost difuzat primul episod, care in opinia mea cred ca a fost un esec total.
Dar cum nu sunt american mai mult ca sigur ma insel, pentru ca gusturile mele nu coincid cu ale americanilor.

csi_612x380.jpg
Daca nu ai vazut episodul si vrei sa-l vezi, ce voi scrie mai jos contine spoiler.
Episodul incepe cu un Babe Monitor si toata actiunea se desfasoara pe acest mic device. Grafica atunci cand explica chestii tehnice este de toata jena. Actiunea nu este liniara ci are o gramada de hopuri. Exact cum mi se intampla mie cand scriu cate un articol pe blogul personal. La inceput am o idee, pe la mijlocul articolului incep sa uit ce voiam sa scriu, iar la final uit complet ideea.
Cam ceva de genul a fost acest prim episod.
Actrita principala este tipa din serialul Medium, care personal nu imi place de fata ei. Cred ca o sa aiba succes la americani, mai ales in randul femeilor, pentru ca la Oscarul de anul acesta, actrita din rolul principal a dat un discurs emotionat in opinia multora.
Cod:
Cei curiosi pot vedea primul episod aici:
http://vidbull.com/ig6qqxui0ew8.html

Cod:
Mai multe info despre serial aici:
http://www.sidereel.com/csi_cyber
 
Nu imi vine sa cred ca s-ar putea sa renunte la vechiul CSI, din cate stii tu e oficial? Am vizionat din curiozitate CSI Cyber, si nu mi-a placut cum a inceput. La vechiul CSI aratau in detaliu ce fac, asa la asta e ca in majoritatea filmelor cu hackeri, arata si ei acolo 2 laptopuri cu coduri, un sys admin si gata...
 
La CSI in acest moment scrie ca e sfarsit de sezon si nu serial.
Am cautat putin si am gasit cateva stiri care anunta retragerea serialului CSI si inlocuirea acestuia cu CSI Cyber. Nu au difuzat intreg sezonul din CSI>
@PhoeniXman CSI NY a fost tare dar si CSI.
tgso4Wu.png


Creatorul la serial nu vrea sa renunte la el si incearca sa convinga CBS sa i acorde si sezonul 16.
tAI8XIi.png
 
Loading...
Back
Sus