Creare cont Yandex

AlexHD

Active Member
Registered
Full Member
Salut, am incercat de 1000000000 de ori sa imi fac cont yandex dar imi spune jos ca nu am introdus caracterele corecte, cele de la capcha... Am nevoie de cineva din rusia sau care are tastatura ruseasca sa-mi faca si mie un cont.

Cei care vor sa ma ajute, sa-mi dea PM.

Multumesc!
 
:
Salut, am incercat de 1000000000 de ori sa imi fac cont yandex dar imi spune jos ca nu am introdus caracterele corecte, cele de la capcha... Am nevoie de cineva din rusia sau care are tastatura ruseasca sa-mi faca si mie un cont.

Cei care vor sa ma ajute, sa-mi dea PM.

Multumesc!
:) cat m-am chinuit si eu cu asa ceva si tot nu am reusit si bineinteles am renuntat.
Dar ca o idee, cauta alfabetul rusesc si poate reusesti.
 
La fel acum ceva vreme am incercat si eu. Nu ami retin care a fost problema, dar am renuntat ca nimic nu functiona.
Acum am incercat iar si spre surprinderea mea am reusit sa fac cont.
fe586badef48469892314b8767f3a35f.png


1. Dai click pe inregistrare
2. Completezi datele
3. Cand ajungi la telefon pui numarul si click Send Code
4. Astepti sa vina codul prin sms
5. Pui codul si click confirma
6. Click pe inregistrare.
Asa a functionat la mine.
 
O sa incerc Alex... nu imi bateam eu capul nici macar 1 secunda...dar am primit notificari de la google ca am virusi pe site dar nu pe google, ci pe yandex... ca ce dracu mai fac motor de cautare si il fac national si international daca e foarte complicat sa iti faci un amarat de cont?
Rusii astia si ideile lor... facepalm


Edit later: Gata am rezolvat cum ai spus tu Alex...nu vroiam cu telefonul dar nu am avut alta optiune.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus