Recenzie Content writer Anca

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Am colaborat recent cu @Anca F pentru un pachet de articole, si pot spune ca sunt foarte multumit. In mod normal, prefer sa imi scriu singur articolele, deoarece sunt mai pretentios, plus ca eu le scriu direct optimizate pentru motoarele de cautare, insa pentru a economisi timp si pentru a ma concentra mai mult pe optimizare apelez uneori la alte persoane pentru scrierea articolelor.

A inteles rapid de ce am nevoie, fara sa dau prea multe explicatii, scrie corect gramatical, articole originale, are un vocabular destul de bine dezvoltat, deci nu colaborati cu oricine, cu cineva care "vrea sa faca bani pa net". Nu ma asteptam sa livreze atat de repede pachetul de 10 articole, din cate am verificat sunt originale insa.
In ceea ce priveste preturile, stiu ca multi cumparatori vor cat mai ieftin posibil. Oricum, cred ca am platit destul de putin, avand in vedere ca articolele vor fi folosite pentru afiliere, si stiu ca imi vor aduce profit.
Daca folositi articolele la ceva comercial, se merita sa platiti extra, si sa colaborati cu @Anca F decat cu alti scriitori mai ieftini, dar mai putin profesionisti.
 
Subscriu la ce a spus @Shtrumphu , si eu colaborez cu ea de ceva vreme. Pana acum am primit 30 articole si am mai dat ieri o comanda de 20. Primul articol nu a fost cum trebuie, dar s-a conformat si a schimbat dupa dorintelor mele. Am mai verificat prin sondaj unele articole cu copyscape premium si nu au fost probleme.
 
Si eu colaborez cu Anca si sunt multumita de serviciile ei. Am inca nevoie si de alte persoane pentru scris. Imi puteti recomanda pe cineva cu servicii bune?
 
Loading...
Back
Sus