Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cont instagram doar cu adresa de email pe orice device

Discuție în 'SEO si promovare' creată de AlexH, 19 Mai 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.615
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.584,76
    Pana acum ceva vreme instagram putea fi instalata doar pe telefon, iar daca incercai de pe tableta iti aparea mesajul: Aplicatia nu este compatibila cu device tau.
    Acum poti instala pe tableta fara problema si ce este mai important poti face cont fara numar de telefon sau cont facebook.
    Daca accesai pe desktop instagram.com puteai sa te loghezi dar fara sa poti face cont, insa acum poti face unul.
    Acesta este contul facut acum de pe laptop
    https://www.instagram.com/roforum/
    Daca aveti windows 10 gasi instagram in magazinul de aplicatii
    http://www.roforum.net/threads/facebook-messenger-instagram-pe-windows-app-store.2072/

Daca doriti sa postati imagini de pe calculator cautati pe google asa: post instagram photo from pc
    Spor la promovare.

Publicitate

Oprisan Alina, YooProJecT, stely20 și alți 3 apreciază asta.
  2. cnusi
    Amused

cnusi Moderator Membru personal Moderator VIP Club Web Designer Registered Full Member

Aprecieri primite:
    822
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $1.377,63
    eu pentru postare imagini de pe calculator pe instagram folosesc gramblr.com

Oprisan Alina apreciază asta.
  3. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    6.615
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.584,76
  4. stely20

stely20 Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    117
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $274,06
    Îți mulțumesc , chiar acum ceva timp am încercat sa urc ceva poze pe instagram de pe calculator însă nu am reușit. Mulțumesc pt acest ajutor , de acum voi ști Cum pot uploada poze pe instagram de pe calculator .

5. AlexH
    Aggressive

Aprecieri primite:
    6.615
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $7.584,76
    Se pare ca acesta face un load foarte mare la calculator.
    Instalat odata si imediat a inceput load mare la calculator ca uneori abia reuseam sa dau un click. Am dezinstalat programul si totul a revenit la normal. Azi am instalat programul iar si imediat load super mare. Dupa ce l-am dat jos iar, merge totul ok.
    Asa ca aveti grija cu gramblr.com

Oprisan Alina și Alex11b apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta