Cont Facebook

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Salutare . Care imi poate face 2-3 conturi de facebook (fake) fara nimica pe el? Gratis sau pe bani ( da nu ofer mai mult de 0,10$ pe cont) Eu nu mai pot face ca imi tot cere confirmare numar de telefon si nu mai gasesc nici un serviciu gratis pentru asa ceva .
 
nu se mai pot face...ori cere confirmare din prima ori dupa 2ore...orice cont creat il scaneaza si ii cere identificare ori la creare ori dupa 2ore
 
nu se mai pot face...ori cere confirmare din prima ori dupa 2ore...orice cont creat il scaneaza si ii cere identificare ori la creare ori dupa 2ore

Ba se mai pot face. Eu fac zilnic dar nu mai pot acuma ca am facut azi.
Se poate ca eu sa fiu in lista neagra a celor de la facebook si de aia sa nu pot face. Si stiu ca nu dureaza mult un cont pana cere verificare. Nu ma intereseaza asta. 15-20 minute imi ajunge.
 
facebook detecteaza dupa ip,clasa ip,device,adresa mac,adresa mail...astea is unele din chestiile dupa care algoritmi lor detecteaza ..
 
Am încercat acum 3 zile sa fac un nou cont pe Facebook însă astăzi am observat ca a fost blocat îmi cere poza după C.I pentru identificare , nu am avut destul timp pentru a mă ocupa ca sunt foarte ocupat cu o construcție la casa . La sfârșitul săptămânii următoare termin treburile și voi încerca să văd ce pot face :) nu te am uitat Mariuselll însă crede mă pe cuvânt ca nu am avut deloc deloc timp sa aprind calculatorul.
 
Multumesc @Alex11b pentru conturi. Vorba aia Mare Domn mare Caracter ;)
 
Loading...
Back
Sus