Cont adsense

Cristianx

Member
Registered
Banned
Salut,
Am facut mai de mult un cont adsense in care prima data am pus un cont de youtube, dar nu am mai facut acele 10k view-uri si nu am mai continuat.
Am vazut acum ca inca mai pot accesa contul de adsense, am facut un banner si l-am pus pe site, crezand ca o sa il verifice si o sa fie bine, dar chiar daca am pus codul, reclamele nu apar si acel banner dupa cateva zile apare cu " Idle" .. Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Multumesc.
 
Verifică dacă ai primit notificare de la ei și ce spune, altfel nu te putem ajuta
 
Site-ul îți este aprobat?

Nu, contul l-am facut pe un canal de YT, dar nu am ajuns la 10k view sa fie verificat. In contul de adsense pot intra, apare totul ok..
doar cand am creat un banner si am pus pe un site nou, in speranta ca va fi aprobat, dar nu..
 
Daca ai adaugat reclama pe un site de e un cont hosted si nu ai primit nimic sau reclamele nu se afiseaza, inseamna ca site pe care le-ai pus nu a fost aprobat de adsense.
Scoate codurile, incearca sa faci modificari la site si peste cateva zile incearca din nou.
Imi poti lasa url la site care ai pus adsense si iti spun daca il aproba sau nu imediat. Poate chiar iti dau si cateva sugestii.
Vezi acest tutorial acut de mine care functioneaza

Cum poti avea un cont adsense activat in 10 ore
 
Loading...
Back
Sus