Cerere Clonare tema pentru wordpress

Aleex

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, cine se baga sa faca o tema pentru wordpres sa arate la fel ca site-ul asta folie auto . am buget 40-50$, ( site-ul este html, dar vreau sa il mut pe wp :) )
Plata o fac prin paypal, transfer bancar, sau personal in sec. 3
 
1. Vreau sa fac mai multe paginii in site, tag-uri chestii nebunii sa se indexeze mai multe pagini pe diferite cuvinte. ( pratic un mic SPAM :) )
2. Da stiu ca fac, sper sa vada postarea si sa dea un semn, daca nu, ori am bugetul prea mic, ori au ei prea multi bani, ori nu au timp :)
 
Nu imi dai si mie tema actuala ca as vrea sa o modific pentru un site de parbrize auto
 
Din pacate nu, m-au costat niste bani acest site, si nu il pot da gratis. Daca vrei facem jumate jumate pentru tema de wp care o face WPMT, ma costa 80euro aia, 40 tu 40 eu :)
 
@WPMT, cum iti stabilesti pretul? in functie de complexitatea unei teme pe care o transformi in wordpress sau cum?
pentru un script simplu sa il transformi in wordpress cam cit ai lua?
 
pentru un script simplu sa il transformi in wordpress cam cit ai lua?
Wp este o platforma, scriptul custom e alta platforma, nu ai cum sa le inbini...merge de mers dar nu ii vad rostul.
Probabil ai vrut sa te referi la o tema de pe un anume script si sa o converteasca pentru wp.
 
@WPMT, cum iti stabilesti pretul? in functie de complexitatea unei teme pe care o transformi in wordpress sau cum?
pentru un script simplu sa il transformi in wordpress cam cit ai lua?

@adamas pretul unei theme depinde de mai multi factori.
1. timpul disponibil
2. complexitate design (psd, html)
3. numarul de pagini custom
4. client nou - vechi

Un template simplu e intre 50-150 euro.
 
Ultima editare:
@WPMT, dai un mail de contact?
 
colaborare incheiata cu succes cu WPTM, a facut exact cum am vrut si a fost foarte prompt si rapid. se pricepe.

vi-l recomand daca vreti sa modificati ceva teme de wordpress.
 
Loading...
Back
Sus