Clona Lajumate.ro

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stiu ca multi cauta o clona la site de anunturi Lajumate.ro si astazi am gasit un script care la baza este exact ca acesta si chiar folosit de foarte multe site mari.
Are multe optiuni din care se poate scoate bani frumosi,daca se promoveaza si devine cunoscut.

Aici aveti url
Cod:
http://www.oxyclassifieds.com/try-it-free.html

La sistem de plata are foarte multe moodule asa ca mai multe sanse de venituri din site.
Plus sistem de afiliere, unde userii pot promova site si castiga, lucru care poate aduce un plus.
Sa imi spuneti ce parere aveti.
 
Eu am facut din WordPress unul ... :) cu o tema de la EngineThemes, e chiar simpatic insa pana ajungi sa iei din piata celor de la jumate si olx ... iti ies peri albi :)
Il tin local, oarecum, si pentru mine :)
Despre oxyclassifieds pot spune insa ca l-am instalat si configurat pentru a-l testa, insa in urma cu ceva timp (2-3 ani) si era intr-adevar customizabil dar cu module costisitoare :) Din punctul meu de vedere e un magento al anunturilor insa isi merita fiecare banut.
 
era intr-adevar customizabil dar cu module costisitoare
Acum majoritatea modulelelor sunt incluse in pachet, asa ca nu este nevoie sa cumperi nimic in plus. Singurul lucru care ar trebui cumparat este app pentru android si iOs, care costa fiecare 150$
 
Loading...
Back
Sus