Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cine duce gunoiul?

Discuție în 'Sanatatea ta si a familiei' creată de AlexH, 13 Mai 2018.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    8.983
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $9.805,57
    O problema mare pentru majoritatea familiilor sau orice cuplu indiferent de natura acestuia.
    Am vazut discutii, certuri aprinse pe aceasta tema la multe cupluri si personal nu prea o inteleg dece. Vad ca fiecare astepta ca celalalt sa duca sacul cu gunoi si in final nu`l duce nici unul, apoi apare cearta
    La voie cine duce gunoiul?
    Aveti cearta pe aceasta tema in cuplu si daca Da, cat de deasa si tare este cearta?
    In realatia mea nu exista o regula cine sa duca gunoiul si nici nu tinem cont cine-l duce de mai multe ori. Tot ce conteaza este sa fie dus si nu ne certam de la acest lucru. Daca unul dintre noi a uitat sa--l duca, celalalt pur si simplu ia gunoiul si`l duce jos, fara panarama sau ceva de genul.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. Mariuselll
    Devilish

Mariuselll Moderator Membru personal Moderator VIP Club

Aprecieri primite:
    1.318
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $1.978,74
    Eu sunt cel care duce gunoiul in 99% din cazuri. Dar imi veni o idee Am sa il iau pe #BeSeo sa il pun pe post de Cos De Gunoi

Oprisan Alina, AlexH și cnusi apreciază asta.
  3. cnusi
    Amused

cnusi Moderator Membru personal Moderator Web Designer VIP Club Full Member Registered

Aprecieri primite:
    1.000
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $1.569,72
    Oprisan Alina și AlexH apreciază asta.
  4. xenno

xenno Active Member Full Member Registered

Aprecieri primite:
    225
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $340,72
    Eu nu am astfel de valori. Am certitudinea ca traiesc sub acelasi acoperis cu un partener asa ca ... la dus gunoiul, spalat vasele, spalat rufe (bine ... puse la masina), rufe intinse, facut mancare, pus masa, sters masa ... ma bag fara probleme.
    Am insa probleme la asezatul hainelor in sifonier :) si la calcat ... dar nu pentru ca nu le-as face, ci pentru ca am standarde diferite fata de sotie la asa ceva ... :)
    Nu inteleg totusi de ce nu pune ea gresia in baie :) (sunt in renovari acum ... )

cnusi și Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
Încărcare...

Distribuie pagina asta