Cine are cel mai rapid sistem de procesare video?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In opinia voastra cine are cel mai rapid proces de procesare video?
1. youtube
2. facebook
3. tiktok
4. dailymotion

In opinia mea cred ca pe primul loc este tiktok, urmat de youtube, facebook si dailymotion.
 
In opinia voastra cine are cel mai rapid proces de procesare video?
1. youtube
2. facebook
3. tiktok
4. dailymotion

In opinia mea cred ca pe primul loc este tiktok, urmat de youtube, facebook si dailymotion.
Ar mai fi Like magic e tot că tic toc
 
In opinia voastra cine are cel mai rapid proces de procesare video?
1. youtube
2. facebook
3. tiktok
4. dailymotion

In opinia mea cred ca pe primul loc este tiktok, urmat de youtube, facebook si dailymotion.
Stiu ca nu face parte din lista de mai sus, dar posibil Ok.ru sa proceseze video mai rapid.
 
Pentru mine ok.ru este cel mai rapid,un film 4k de 45 GB convertit tot în 4k la aceași rezoluție a durat 1 minut și un pic,pe când pe vk a durat 2 ore alt film 4k de numai 9 GB...
Iar tiktok procesează repede pentru că sunt filmulețe de câteva minute,daca bagi ceva de câteva ore va dura foarte mult,orice stream daca adaugi un filmuleț de 2-3 minute nu durează decât câteva secunde să îl convertească pentru că este vorba de 10-15 MB.
Ok.ru sigur este cel mai rapid când vine vorba de filme , daca este vorba de clipulețe tiktok mi se pare puțin fast,dar și Facebook-ul mi se pare cam la fel ca și tiktokul...
 
Aveti dreptate.
Insa ar trebui sa luăm in calcul si numărul de video urcare in același moment pe platforma.
Tiktok a depășit Google in trafic.

Nu stiam ca ok.ru e asa fast.
 
Loading...
Back
Sus