Cerere thema Worpdress/Joomla - Classsifieds/ADS

Topy

Active Member
Registered
Full Member
Salut,

Are cineva o thema Wordpress/Joomla pentru un site de anunturi? Vreau sa fac un site de matrimoniale ptr strainatate. A mai facut cineva? Stie macar cineva o thema care se pupa cu un astfel tip de site ?

Ma gandeam sa-l fac un Seblod & Joomla, ca pot crea usor fieldurile, imi pot organiza formularul de inregisrare & de adaugare anunt dar as fi vrut sa aibe el inclus sistem de plata...

Ms !
 
Dece nu folosesti osclass care este special pentru asta, gratis, comunitate mare.
Am folosit osclass si nu-mi place ! Mi se pare cam nasol... am un site ( anunturiairsoft.ro ) care nu m-am mai ocupat de el ...
 
Ultima editare de un moderator:
Pai stai ca nu mai inteleg nimic. Ai site deja live pe nisa care spui dar cauti tema cand ai deja una?
Sry :))... Am un site de anunturi ( nu aceeasi nisa ) cu aceasta platforma - OSCLASS. Si spuneam ca nu-mi place deloc aceasta platforma... mi se pare cam oribila :))
 
Wordpress am eu teme de anunturi si de Dating cu cu sistem de plata inclus absolut tot,dar sunt cumparate,actualizate la zi fiecare tema in parte are contul ei pe themeforest free free nu pot sa iti dau,dar daca vrei iti dau la 20% din pretul care este pe temeforest daca tema e 100$ acolo de ex ti-o dau la 20$ cu tot cu contul de pe themeforest.
 
Wordpress am eu teme de anunturi si de Dating cu cu sistem de plata inclus absolut tot,dar sunt cumparate,actualizate la zi fiecare tema in parte are contul ei pe themeforest free free nu pot sa iti dau,dar daca vrei iti dau la 20% din pretul care este pe temeforest daca tema e 100$ acolo de ex ti-o dau la 20$ cu tot cu contul de pe themeforest.
Ok... nu ma ajuta pe mine contul ca nu pot tine minte dar spune-mi ce teme ai. Ms!
 
Sa alegi Seblod si Joomla este o alegere buna. Referitor la design, eu folosesc template-urile de la joomla51.com Le poti modifica cum vrei tu culorile. la 19euro un template de acolo, e un pret ok pentru ce ofera. Poti vedea la fiecare template in parte pozitia modulelor. Sper sa te ajute. Succes
 
Ultima editare:
Sa alegi Sebold si Joomla este o alegere buna. Referitor la design, eu folosesc template-urile de la joomla51.com Le poti modifica cum vrei tu culorile. la 19euro un template de acolo, e un pret ok pentru ce ofera. Poti vedea la fiecare template in parte pozitia modulelor. Sper sa te ajute. Succes
La asta m-am gandit si eu, dar sistemul de anunturi ? Ok .. ma ajuta seblod cu formularele, cu afisatul in pagina... creez un content type dar mai departe cu anunturile sponsorizare si plata... sunt blocat. Aici am eu dubii... :))
 
@Topy Cauta pe JED componente ce sa iti rezolve problema. Pana la urma, un site in Joomla are designul si functionalitatea ca doua chestii distincte. Sincer nu cunosc componenta Sebold atat de bine - nu am folosit-o de ceva timp, vezi acolo ce payment gateways au. Iti pot recomanda si pe cineva de aici care sa iti faca un sistem de plata custom, dar s-ar putea sa ai probleme cu bugetul. Pana la urma, calitatea costa
 
@Topy Cauta pe JED componente ce sa iti rezolve problema. Pana la urma, un site in Joomla are designul si functionalitatea ca doua chestii distincte. Sincer nu cunosc componenta Sebold atat de bine - nu am folosit-o de ceva timp, vezi acolo ce payment gateways au. Iti pot recomanda si pe cineva de aici care sa iti faca un sistem de plata custom, dar s-ar putea sa ai probleme cu bugetul. Pana la urma, calitatea costa
Momentan e de fun.. :)) Poate pe parcurs o sa ma gandesc la ceva mai complicat... dar eu vreau sa am portite ptr mai tarziu de aceea inca nu m-am hotarat.

Asa as putea sa merg pe RSDirectory! + RSLibro! ... dar mi se pare prea stufos ptr un site simplu...
 
nu ma ajuta pe mine contul ca nu pot tine minte dar spune-mi ce teme ai. Ms!
Ba te ajuta contul ca daca astia actualizeaza maine tema la alta versiune ce faci?:DAm multe frate cumparate din ce le tin minte astea: 1 http://preview.themeforest.net/item...dswordpress-theme/full_screen_preview/7157644 2 http://sitemile.us/?theme=classified restul le am salvate in yahoo in schite,conturile si nu pot intra acum in yahoo sa vad ca nu merge de azi dimineata yahoo.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus