Cea mai buna metoda de plata pentru Adsense

Eu am folosit doar WU. Singura problema la WU este daca suma e mare, trebuie sa faci programare la banca pentru a retrage banii.
 
WU a fost si la mine pana am fost banat. Mie nu mi s-a parut dezavantaj, pentru ca ma duceam la sediul central la o banca unde aveau bani mai multi decat as putea duce. Plus ca atunci cand nu te duci la o banca mai mare, si te duci la un western mai mic, si te intreaba "Persoana care ti-a trimis banii", iar tu spuii Google, fata lu/ei face toti banii. Fata lui pare cam asa "saracu a scapat a net". Si ii spui sa treaca Google... si el spune.. "nu, persoana care v-a trimis banii".. si ii mai spui o data sa treaca Google acolo ca e bun :p
 
Poti sa mergi la sediul central la BNR, chiar si acasa la la Isarescu :) , retragerile peste 3000 euro trebuiesc programate.
 
Eu folosesc tot WU, inainte erau cu cecurile, bataie mai mare de cap !
 
WU este cea mai convenabila metoda de plata, chiar daca la sume de peste 1000e( la mine in oras) trebuie facuta programare.
Ideea este ca chiar si asa cu programare a doua zi iti vezi banuti in mana.
 
Transfer bancar mi se pare cea mai buna metoda. Inainte foloseam WU insa de cand cu optiunea de transfer bancar doar pe accea am folosito. Mi se pare mai usor si mai simplu, fara drumuri, fara timp pierdut :)
 
Transfer bancar mi se pare cea mai buna metoda. Inainte foloseam WU insa de cand cu optiunea de transfer bancar doar pe accea am folosito. Mi se pare mai usor si mai simplu, fara drumuri, fara timp pierdut
Banii ii declari la anaf? Nu iti bat la usa daca sunt mai multi?
 
Banii ii declari la anaf? Nu iti bat la usa daca sunt mai multi?
Pai si crezi ca prin wester union nu afla anaful ca tu ai scos bani? bancile trimit lunar toate tranzactiile facute de ei, chiar si prin WU.

Fa-ti card payoneer atunci, si incaseszi banii pe payoneer.
 
Loading...
Back
Sus