Cea mai buna gazduire din Romania

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In opiniea mea in acest moment cea mai buna [HASHTAG]#gazduire[/HASHTAG] web in romania o are gsoft. Detin 2 conturi pe care hostez 7 site-uri.

Merge foarte bine, suportul este foarte bun si rapid.
Nu sunt genul care apelez la suport, pentru ca incerc sa imi rezolv probleme aparute singur. Daca problema nu tine de mine si trebuie sa intervina adminul, atunci deschid un ticket.

Chiar zilele trecute pe un site am avut un boost de trafic si nu am avut probleme. Pe langa celelalte site-uri unul dintre ele avea 425 useri online.

 
Nu am incercat pana acum serviciile lor, insa am auzit de la mai multe persoane ca sunt de incredere. Cu siguranta sunt primii pe lista daca decid sa schimb hostul actual.
 
Cel mai bun in opinia si experienta mea cu alte firme din romania. Eu sun foarte multumit pana acum de hosting.
Sper sa ramana asa si sa nu existe probleme pe viitor. Nu imi place sa ma mut. :D
 
Mai sunt vreo firme, destul de bune, dar in toata perioada, cat am avut site la ei, n-am avut probleme.
 
Mai sunt vreo firme, destul de bune, dar in toata perioada, cat am avut site la ei, n-am avut probleme.

Nu am spus ca nu mai sunt, doar ca din cele care le-am testat asta e cea mai buna.
Stii foarte bine ca nu fac recomandari a misto.
 
pareri despre storeweb.ro ?, mi se pare buna "Gazduire SMS" -> "SMS START" (de ce am ales ?,momentan nu pot plati decat prin SMS, daca nu ma pricep sa fac bani pe net,bag mana in buzunar,daca ar stii nevasta...)
 
pareri despre storeweb.ro ?, mi se pare buna "Gazduire SMS" -> "SMS START" (de ce am ales ?,momentan nu pot plati decat prin SMS, daca nu ma pricep sa fac bani pe net,bag mana in buzunar,daca ar stii nevasta...)

Nu stiu ce sa spun. Nu e cumva fostul smshosting care a dat teapa la lume?
Nu am gasit nicaieri date legat de firma sau dete de contact.
Unele link nu functioneaza.
 
Ce credeti despre hostico?

Desi sunt cativa useri care ii promoveaza si ii lauda la greu, eu nu am auzit prea multe lucruri bune. Nu am fost client la hostico si nu voi fi.
Personal nu ii recomand.
 
Va recomand Moderat, testa-ti oricand un serviciu si nu ve-ti fi dezamagiti.

Edit @AlexH
Suna mai mult a publicitate decat recomandare.
Daca vrei sa recomanzi sericiile acestui site, recomand sa faci un topic nou la sectiunea potrivita unde ofera mai multe detalii. Nu doar ca este cel mai bun.
 
Ultima editare de un moderator:
+ pentru gsoft, suport de nota 10 (@AlexH - eu ii epuizez cu tichetele cand e absolut necesar ...:rolleyes: cred) - host ok... preturi ok, suport ok... altceva nu ai nevoie. :)
 
+ pentru gsoft, suport de nota 10 (@AlexH - eu ii epuizez cu tichetele cand e absolut necesar ...:rolleyes: cred) - host ok... preturi ok, suport ok... altceva nu ai nevoie. :)
Eu in general nu apelez la suport doar daca este absolut necesar. In comparatie cu alte firme sunt chiar ok si ofera servicii bune.
E singura firma din romania cu care colaborez.
 
Loading...
Back
Sus