Ce nisa folositi ?

stely20

Active Member
Registered
Full Member
Va salut , de ceva timp ma gandesc sa fac un site insa nu stiu exact nisa pe care sa activez.Voi ce nisa mai folositi ? excludem filme,seriale,muzica ? ;)
 
Eu am deschis unul de curand pe nisa "naturista", piata este plina de informatii, sau ceva de genul "materiale pentru frumusete"
 
Este o idee buna , iti multumesc pt sfat ! mai astept si alte idei va multumesc
 
Gandeste o nisa la la care sa te si pricepi cat de cat
Exact ce a spus @cnusi , apoi ce vrei sa faci cu acest proiect.
Ofera cat mai multe informatii pentru a primi o sugestie cat mai buna si care sa te ajute.
 
Vreau sa fac un proiect in care voi posta articole scrise personal de mine iar dupa un timp sa aplic la adsense. Vreau sa fac un proiect unde sa ajung la 1000+ vizitatori pe zi. Ma gandesc la un proiect gen "rezumate la seriale " nu stiu cat va avea succes tocmai de asta am zis sa mai ascult si parerile altora.Multumesc
 
gandesc la un proiect gen "rezumate la seriale "
Orice tip de blog unde iti expui opinia legat de ceva are succes. Desigur daca iti apartine si stii cum sa o pui pe 'Hartie'.
Daca vei scrie ceva de genul, ca in episodul 2 din serialul X actorul Y l-a impuscat pe grigore, atunci mai bine te apuci de altceva.

Trebuie sa scrii opinia sincera, sa critici chiar dur uneori, sa vezi greselile din episod sau serial sa poti urmari povestea la fiecare personaj si pe serial si chiar sa faci profetii unde vor ajunge fiecare.

Asta inseama ca trebuie sa vizionezi multe seriale si pentru o singura persoana va fi destul de greu. Pentru moment iti recomand sa scrii doar despre cele care iti plac si le urmaresti.
 
Cu siguranta asa voi face, va multumesc pentru sfaturi cand voi termina proiectul voi posta link catre site sa ma ajutati cu imbunatatirii ! Va multumesc
 
Loading...
Back
Sus