Ce nisă să aleg?

Ce te face sa crezi ca nu poti iesi in evidenta? Cate site-uri de filme exista? Si uite cate mai apar, nu inseamna nimic- Continutul face diferenta.. Probabil forma textului, imaginile, continutul unic.. nu inseamna ca tot ce exista nu poate fi intrecut.. cu greu dar se poate. Adica prin ce-mi spui tu, de ce s-a deschis instagram sau twitter cand era facebook?
Nu se pune problema site-urilor de filme pentru ca acolo multe dispar penalizate de google si e normal sa apara altele ..nu prea cred in tema,aranjare..cel mai mult in continut,in promovare..ca de ex. la filme cele mai "urate" si pline de reclame site-uri sunt cele mai populare.
Nu ma refeream ca nu pot fi intrecute cu mai mult la faptul ca e mult de munca, de documentat si mai ales trebuie sa pui pasiune...mai departe orice e posibil.
Eu te sustin si iti urez bafta..sa ne spui si noua ce te gandesti sa faci :)
 
Nu se pune problema site-urilor de filme pentru ca acolo multe dispar penalizate de google si e normal sa apara altele ..nu prea cred in tema,aranjare..cel mai mult in continut,in promovare..ca de ex. la filme cele mai "urate" si pline de reclame site-uri sunt cele mai populare.
Nu ma refeream ca nu pot fi intrecute cu mai mult la faptul ca e mult de munca, de documentat si mai ales trebuie sa pui pasiune...mai departe orice e posibil.
Eu te sustin si iti urez bafta..sa ne spui si noua ce te gandesti sa faci :)
Multumesc, nu prea are legatura tema atat timp cat e una ,,acceptabila,, .. dupa care, fiecare site se respecta in felul sau. Incercarea mea va fi un site cu (de ce sa faci, cum sa faci, cand sa faci..intrebari des intalnite) dupa care, cu siguranta si alteceva, diferite categorii, culinar.. si ce se poate adauga pe un blog cu o asemenea nisa.
 
Loading...
Back
Sus