Ce CPM aveti la PopAds?

La mine cand mi-a aratat acest mesaj, contul era suspendat. Le-am trimis mesaj si nici un raspuns, iar contul tot suspendat a ramas. Aveam cam 10$ in el.
Eu ok acum.. știu ca au avut ieri niște probleme de backend. Oricum se cerea schimbata ca era și veche și not strong
 
si nu puteai sa o inchizi nici cum .
Stiu reclama si pe langa ca nu puteai inchide mai avea si sonor pe fundal cu una care tipa de nebuna. iti imaginezi daca esti undeva sau nu ai sonorul inchis la laptop, cum se uita lumea la tine?
 
Pentru a nu mai deschide alt topic, va intreb aici:
1. Sunt singurul caruia i s-a micsorat destul de mult atat numarul de impresii, cat si CPM-ul in ultimele zile pe PopAds?
2. Daca as adauga si PopTM, pe langa PopAds pe un site de filme online, credeti ca ar fi o idee buna sau as risca sa scada traficul la site si sa fiu penalizat?
 
Ce rate mai aveti la popads?
I-am pus pe site azi si CPM e destul de mare fata de pana acum.
Aproape 7K impresii - CPM 0,53
 
vooua cat va contorizeaza din trafic ? Cat puneti la nr. de pop-uri si pret per 1.000 ?
 
In conditiile in care am pus sa nu scada sub 0.30, ca altfel cred ca se ducea si mai jos ....
 

Atașamente

  • cpmpopads.jpg
    cpmpopads.jpg
    58,1 KB · Vizualizări: 22
la mine merge dezastros pe youtube, mai putin ca luna trecuta care la randu ei a mers mai putin ca anul trecut...

0,60 fata de 1,52 cat a fost per Iulie

PewDiePie.........
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus