caut o retea care plateste bine pe pop-under pentru site adult

cataspy

Active Member
Registered
Full Member
Salutare la toata lumea, caut o retea cpm care plateste bine pentru pop-under deoarece eu cu vizitele mele nu fac mare lucru pe cpa caut o retea sa plateasca cat de cat bine pentru vizite din romania pe nisa adult. Daca cunoasteti va rog sa postati mai jos si marea mea rugaminte este sa imi spune-ti daca ati testat reteaua respectiva si la voi cum a mers. Multumesc!
 
Popcash nu iti ia toate vizitele in considerare din 10000 iti contorizeaza abia 3000.
Asi recomanda popads.com La 1000 unice iti ofera 1 $ insa aceia trebuie sa apese clik. Ar mai merge popmyads.com Acestia ofera 0.007 pe vizita(depinde). Si daca mai vrei poti colabora si cu wap4dollar.com insa astia' au reclame urate. Toate aceste reclame platesc 100%.
Insa recomand siteurile CPM (scoti mai multi $) ;)
 
Ultima editare:
Nu va recomand wap4dollar.com din cauza lor mi-a fost banat site-ul pentru ca au reclame fake si a trebuit sa trimit o reevaluare ca sa imi scoata acel ban manual si daca ai 1k nu faci mare scofala, mai asteapta pana se ridica site-ul!
 
Folosesc plugrush momentan dar platesc foarte prost si a scazut cpm-ul pe bannere foarte mult.. nu prea am cuvinte de lauda pentru ei, intr-adevar la plati nu se pune problema, plata se face la timp. Daca cunoasteti o alta retea care plateste bine pe bannere va rog sa o postati aici.
 
Nu exista companie sa plateasca 100% cpm si sa aiba o rata buna. la toate trebuie sa ai un cpa, cpi, cpc pentru a avea o rata buna.
Orice amarat de script de publicitate are sisteme de genul: La fiecare 500 hits sa existe un click. Daca nu exista ori opreste contorizarea fie iti da un cpm foarte mic, incat sa nu faci mare lucru.
Acum sa te gandesti ca sisteme cu fonduri mari dispun de filtre si protectie mult mai avansate.
Si acel script care-l foloseste videomega si restul de site de video sharing are plugin care sa fure webmasterii daca acestia fura la randul lor.

Mai vreti ceva?


Daca aveti site non adult, cu bounce rate mic, fara stream de orice natura pe site, va pot oferi eu reclame care contorizeaza aproape tot si cpm chiar de 5$ daca traficul este real si de calitate.

Il puteti intreba pe @DaVinci care cu un site care`i producea 200 ron pe luna din etarget i-a adus 320$ pe luna cu acelasi trafic.
 
Reclame pentru mobil nu stie cineva? momentan folosesc exoclick iar la 100+ click-uri pe zi produce pana in 0.20$ iar la etarget contorizeaza foarte putin cam 10 click-uri pe zi...
 
Loading...
Back
Sus