Caut loc job

emilascovici

Active Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor. Caut ceva de muncă să fac niște bani suplimentari. Mă pricep la:
- să scriu articole
- să fac bannere
- să modific poze
- să postez
- să mă ocup de pagini facebook
- să urc conținut (filme,seriale, filme adult, poze,etc.)
- pot să fac tot felul de tutoriale dacă aveți nevoie la ceva anume
- pot să fac traduceri din engleză în română și din română în engleză ( nu mă pricep foarte bine la gramatică)
De altfel, pot să învăț lucruri noi. Puteți să-mi puneți întrebări dacă doriți mai multe detalii.
Singura mea condiție e seriozitate și nu accept oferte de genul să mut munți pentru 1 leu. Mulțumesc. Vă aștept cu mesaj aici sau pe privat sau pe skype: emilascovici
 
Cat se mai ia acum sa muti un munte? La ce ai scris acolo, m-ai descris pe mine. Dacă tot te pricepi la toate astea de ce nu începi un proiect pe cont propriu?
 
Am început deja, am un site unde scriu despre tot ce ține de tehnologie, telefoane, aplicații, programe pc, gadget-uri,etc. Dar e nevoie de mult timp până crește. Am început de câteva săptămâni siteul doar.
 
Daca stii sa lucrezi in photoshop iti dau eu de lucru la bannere :) Avem nevoie pentru produsele noastre. Chiar daca iti i-a mai mult timp decat unui profesionist, important e sa iasa bine, ce spui?
 
Sună bine, poate ai și magazin online să vinzi produse, pot decupa fundalul pentru poza de prezentare. Putem discuta mai multe pe skype: emilascovici
Mulțumesc pentru interes! :)
 
Ultima editare:
Salut @Nicolae P. Am scris recent o compunere pentru iubita mea despre ierusalim, o să-l atașezi să vezi stilul meu și dacă-ți place. Apoi fă-mi tu un preț, nu am mai scris pe bani până acum și nu am habar.
 

Atașamente

  • Compunere..pdf
    329,7 KB · Vizualizări: 15
Problema este ca nu stiu cat sa ofer. Este munca ta asa ca tu sti mai bine cat face. Cat despre compunere pare bine scrisa cu mici retusuri pe ici-colo. Doresc in special articole despre anumite plaje, bine documentate care sa trezeasca interesul publicului. Nu vreau ceva excelent din punct de vedere SEO dar asta poate fi un bonus.
 
Compunerea am făcut-o mai puțin detaliată pentru că voia să se încadreze într-o pagină pentru examen și nu-i ajungea timpul să scrie mai mult. Pot să scriu și mai mult și detaliat, cu poze,etc.
Minimul să zicem că începe de la 5 lei per articol. Dacă îmi dai mai mult de lucru o să fac un preț mai bun. Prima dată să stabilim cât e volumul, ce calitate vrei, termenele limită și apoi putem stabili prețul. Am căutat pe net și am văzut că în medie prețul e 5-7$ per articol, având în vedere că nu sunt profesionist și nici nu scriu impecabil, mai mult de 3-4$ nu pot să cer. De documentat mă pot documenta, pentru compunerea aia m-am documentat, habar n-aveam de Ierusalim și ce poți găsi acolo.
Te aștept să vorbim pe skype dacă dorești: emilascovici
 
Loading...
Back
Sus