Caut colaboratori sau afiliati

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Tocmai ce am inceput sa ofer serviciu de social media management pe Instagram. Am trimis cateva mail-uri la firme prezente pe insta, vreo 20 la numar si mi-am dat seama ca din cauza lipsei de timp pierd clienti. Asa ca am nevoie de colaboratori in special care sa trimita mail-uri si sa raspunda la intrebari. De restul ma ocup eu, cresterea contului, research, etc...Sau de afiliati care in mare parte sa faca acelasi lucru. Pot oferii procent din vanzari pana la 25-30%. Preturile sunt ok si incep de la 50 euro basic pana la 500 -1000 de euro full management. Imediat ce clientul a platit, fac si eu plata catre voi deci nu trebuie sa asteptati n zile dupa bani. Daca sunteti interesati da-ti un PM si discutam mai multe
 
Buna initiativa, insa fara un sistem de gen unde userul sa aiba un link unic va mai greu.
Recomandarea mea este sa iti faci un site de prezentare + un shop unde userul promoveaza oferta. Pe wordpress sunt cateva sisteme de shop care au inclus si sistem de afiliere, referal, sau poti folosi wordpress + opencart care vine default cu sistem de afiliere.
Iar pentru un beneficiu mai mare iti recomand sa accepti plati in BTC sau alte monezi virtuale cat si sa plateti afiliatii in aceste monezi. In acest fel poti atrage mai mult care vor sa faca rost usor de BTc spre exemplu.
 
Nu pot accesa lincul de mai sus ..primesc aceasta eroare :

The address wasn’t understood
Firefox doesn’t know how to open this address, because one of the following protocols (tg) isn’t associated with any program or is not allowed in this context.
You might need to install other software to open this address.
 
Revin cu aceasta oferta numai că sunt ceva modificari. :

In ultimul timp Instagram a făcut multe update-uri iar mai toți botii sunt detectați foarte ușor. Încă merge dar nu pentru client management. Așa că am trecut pe modul manual de pe un telefon real cu IP de mobil real.

Prețul a crescut la 75 de euro pe lună. De aici cine este interesat poate cere clientului cat vrea.

In acest preț va intra și o analiză a hashtag-urilor pentru a face cat mai puține interacțiuni și a menține contul sare.

Cine este interesat îmi poate da un PM pentru mai multe detalii sau pe skype : nickalls1983

P.S. : pe skype intru foarte rar.
 
Loading...
Back
Sus