Caut colaborator seo pentru site adult (SUBIECT ÎNCHIS)

emilascovici

Active Member
Registered
Full Member
Bună tuturor, caut un colaborator pentru un site adult pentru a face o echipă. Site-ul e pus deja pe picioare de o lună, are temă wordpress cumpărată, conținut doar hd am urcat(1000 și ceva de filme), majoritatea le-am scris eu titlul să fie cât mai unic. Aș dori parteneriat pentru că nu mă pricep la seo, eu vreau să mă ocup de conținut(la asta mă pricep) și cine vrea de seo, și putem împărți câștigul 50/50 sau 60 pentru cine face sep și 40 pentru mine. Am mai avut un site de genul acum 4 ani, și cu 5k vizitatori pe zi făceam 7-8$ până la 15$. Am ajuns cumva în prima pagină și după 3 zile am fost atacat, mi-a fost șters tot de ep site, puneam backup și mă atacau din nou. Un site de genul are potențial. Cine e interesat vă rog să lăsați un mesaj, în caz că am uitat ceva detalii sau specificații să menționez, sunt deschis la orice fel de întrebări. Mulțumesc!
 
Cauta-ma pe skype: leviberlin2
 
Salut! Daca inca mai cauti colaborator, m-ar interesa in ce limba este site-ul in ptimul rand, eventual PM cu link, thx!
 
Salut, colarborez deja cu @bger . Momentan rămânem doar noi doi la proiect și dacă o fi ceva revim pe forum. Merci mult oricum pentru interes :)
 
Loading...
Back
Sus