Cat valoreaza acest articol in engleza?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
"The expected price will be around 33-35k. From this phone Nokia is back in mobile market and all set to rule the market flawlessly"

am inteles bine? telefon de 33 000 - 35 000? dolari? ai scris bine sau ai gresit?
 
Care imi poate traduce prima propozitie? "It has an impressive phone as it will give edge to edge to mobile available in market such as samsung s8 edge"
 
Cand vezi litere mancate "It will have capacitve", cred ca e ok.. Ca nu e copy paste si chiar e tastat.. Doar in cazul in care nu e copiat gresit din alta parte..
Aici, exceptand cuvantul scris gresit, e coerenta exprimarea? "The camera will of high resolution which will include the advanve feature"
Nu se citesc inainte sa se trimita?
 
It has an impressive phone as it will give edge to edge to mobile available in market such as samsung s8 edge
Am lapsus acum sa explic in romana.... e de ras stiu...
Articolul l-am verificat si e unic. Pe viitor voi fi mai atent inainte sa-l accept. Asta l-am cumparat de proba.
Se poate folosi si copyscape.com pentru a verifica daca este unic.
Ce pret crezi ca ar merita acest articol?
 
Ce pret crezi ca ar merita acest articol?
Nimic. Prea multe greseli. Fraze pe care nu le pot intelege. Cand faci un lucru..ori il faci bine ori nu-l mai faci. Greselile de pe site-uri, este prima regula, care imi demonstreaza daca site-ul este serios sau nu. Daca nu a fost timp sa se citeasca o singura data articolul pentru a se corecta cateva greseli, inseamna ca nu a existat timp nici sa se verifice daca info sunt reale sau nu..
 
Asta pare mai ok... I-as mai baga un subtitlu pe la mijloc...Pe asta i-as da procent 50% din cat produce acea postare.
 
Daca investesti atat in postari, atunci ar trebui sa investesti un pic si in tema. Nu e ok ca intr-o postare cu tratamente pentru arsuri, sa ai 5 h2 cu " Let's fight boredom together!
⟩⟩ Become a member⟩⟩ Password reminder⟩⟩ Activate to continue. Mai ok era ca pe la vreo 150 cuvinte sa mai apara un h2, h3 care sa contina cuvintele cheie, Tratament arsuri piele...
EDIT: mi-am dat seama ca nu prea te intereseaza SEO (<meta name="robots" content="noindex, nofollow">)
 
Daca investesti atat in postari, atunci ar trebui sa investesti un pic si in tema. Nu e ok ca intr-o postare cu tratamente pentru arsuri, sa ai 5 h2 cu " Let's fight boredom together!
⟩⟩ Become a member⟩⟩ Password reminder⟩⟩ Activate to continue. Mai ok era ca pe la vreo 150 cuvinte sa mai apara un h2, h3 care sa contina cuvintele cheie, Tratament arsuri piele...
EDIT: mi-am dat seama ca nu prea te intereseaza SEO (<meta name="robots" content="noindex, nofollow">)
Realizezi ca boredpanda.com nu e al lui, nu? :))
 
Un alt articol in engleza doar ca acesta are 327 cuvinte si este mai scump cu 50centi.

ce parere aveti?
Imi place. Este mai bun dar cam scurt.
Pentru a nu creea alt thread am zis sa postez aici.
Vreau si eu sa stiu cat credeti ca valoreaza acest articol? Este scris de mine si are 2500+ (2569) cuvinte. Eu as cere 0,03-0,04 centi pe fiecare cuvant. Voi ce ziceti?
 
Ultima editare:
Clar mai bun din punctul meu de vedere. Ma face sa mai citesc un paragraf. Am citit 3, si le-am inteles pe toate. In comparatie cu celalalt.
Imi place.
 
Loading...
Back
Sus