Castiga bani prin completarea sondajelor

YooProJecT

Blogger
Registered
Banned
Salut,astazi va prezint o noua metoda de facut bani cu un site prin completarea unor sondaje/chestionare.
Sondajele/chestionarele se completeaza foarte usor si pe chestionar/sondaj primesti 20-250 puncte.
Pe langa chestionare poti castiga si 100 puncte pe fiecare refferal adus (pana pe 20 decembrie 2016 primeste 200 puncte pe refferal)
La inregistrare primiti 150 puncte.
Dupa ce v-ati facut cont ,nu uitati sa va completati primul sondaj care nu dureaza mai mult de 2 minunte.
Primul chestionar il gasiti aici:
SPhoto_2016-12-7-22-47-20.jpeg

Chestionarele le primiti in functie de tara.
In Romania puteti sa primiti si cate 2 pe luna cand pe anglia sau germania puteti primiti si 20 pe luna.
Nu uitati sa folositi datele de la localitate cu precautie ci nu cu bataie de joc.
Asa,e bun ca am ajuns pana aici.
Acum va intrebati cat face 100 puncte si metode de primire a banilor.
100 puncte = 1 euro.
Banii ii poti primii pe paypal cand ai facut 2 euro. (la retragerile mai mici de 15 euro se ia comision 2% din valoarea respectiva la cele peste 15 euro nu se ia comision)
Banii ii primiti in maxim 24 ore (eu i-am primit in 4 ore)
Va puteti inregistra pe linkul:
https://panel.marketagent.com/Register/Account/NewRegistration/ro-RO?RefUID=1111342
Dovada de plata:
SPhoto_2016-12-7-22-46-22.jpeg
 
Ultima editare:
1. pe romania mai greu de facut minimul de plata pentru ca sunt foarte putine sondaje. Asta e valabil pentru toate sistemele de gen pe romania.
2. link nu merge
3. dovada la plata nu exista, asa ca este mutat la netestate si pe viitor rog putina atentie la categorie.
 
In cat timp ai facut minimul de plata si tu din ce tara ai completat?
 
Loading...
Back
Sus