Castiga 20 euro rapid si usor

Daca erai curios sa accesezi site-ul, gaseai toate informatiile. Am specificat, ca-ti faci doar contul. Din ce scrii, se deduce ca stai pe net sa te joci.
Si unde, mai exact, gaseam ce anume, care sa ma faca 100% sigur ca site-ul n-o sa se inchida nici daca internetul dispare, serverul da crash si planeta ne este distrusa?
Am spus doar ca este posibil ca parte din strategia lor sa fie sa faca niste bani, de la cei ce investesc in joc, for whatever reasons. Everything can be faked, on the internet...
 
Si unde, mai exact, gaseam ce anume, care sa ma faca 100% sigur ca site-ul n-o sa se inchida nici daca internetul dispare, serverul da crash si planeta ne este distrusa?
Am spus doar ca este posibil ca parte din strategia lor sa fie sa faca niste bani, de la cei ce investesc in joc, for whatever reasons. Everything can be faked, on the internet...

Daca site-ul se va inchide, pierd 5 minute in care mi-am facut contul. Nimic altceva.
 
Ziua a 6 a.

1znxwsj.jpg


Minimul de plata e la 20 de euro.
 
Nu e vorba de carcotasi. 1 milion de siteuri garanteaza castiguri moca, si 1% le ofera. Este defapt o pierdere de timp pentru toata lumea, din moment ce metoda nu este verificata (adica daca ai primit vreo plata).
Asta incercau membri sa spuna, probabil fara suparare.

Eu am 25.11€
 
1. nu incerc niciodata astfel de sisteme, pentru ca din experienta stu ca sunt pierdere de timp. Stiu cum functioneaza, care este telul acestor site si mai bine fumez o tigara decat sa acord atentie la site de acest gen.
2. am recomandat lui @cip200 ca pe viitor sa posteze metode verificate si daca vrea neaparat sa posteze astfel de oferte sa specifice in topic. Regula se aplica pentru toti si cine nu va respecta va fi sanctionat.
3. Nu doresc sa transform acest forum ca altele. Cand cineva vede o metoda de facut bani online pe acest forum, automat sa inteleaga ca este valida si functioneaza. Daca continuam sa postam astfel de oferte, in primul rand pierdem increderea userilor si pe viitor nimeni nu va mai crede ce spune si apoi forumul se transforma intr-un bazar pentru tot felu de tepe.
4. voi face update curand la regulile pe acest forum.
 
De acord cu @AlexH, mai putin cu pierderea de timp. Dureaza cateva minute, sa faci cont, sa iei bonusul si sa-l pui la treaba. In rest iti vezi de ale tale.
Alea cateva minute le poti folosi sa jefuiesti pe cineva, iar asa faci bani instant.

Ontopic: Irelevant. Metode de-astea sunt miliarde. Daca nu "nimeresti" metoda potrivita, poti pierde zile, chiar luni, cautand pe google, facandu-ti conturi si verificandu-le (o data la cateva zile). Plus ca mai trebuie sa le si tii evidenta...
 
Alea cateva minute le poti folosi sa jefuiesti pe cineva, iar asa faci bani instant.

Ontopic: Irelevant. Metode de-astea sunt miliarde. Daca nu "nimeresti" metoda potrivita, poti pierde zile, chiar luni, cautand pe google, facandu-ti conturi si verificandu-le (o data la cateva zile). Plus ca mai trebuie sa le si tii evidenta...

Ideea cu jefuitul cuiva, pastreaz-o pentru tine.
 
Loading...
Back
Sus