Castiga 20 euro rapid si usor

Duci oamenii in eroare cu titlul ala, de fapt nu castigi nimic, iti ofera ceva virtual care esti obligat sa-i investesti in jocul lor si trebuie sa astepti nu stiu cate saptamani ca sa-i scoti, deci nu mi se pare nimic rapid...
 
Duci oamenii in eroare cu titlul ala, de fapt nu castigi nimic, iti ofera ceva virtual care esti obligat sa-i investesti in jocul lor si trebuie sa astepti nu stiu cate saptamani ca sa-i scoti, deci nu mi se pare nimic rapid...

Rapid in sensul, ca intra repede in contul tau. Conteaza, ca nu-i depui din buzunarul tau. Ii primesti moca. E alta discutie cat dureaza pana ce-i scoti. Si pana la urma @PhoeniXman, in afara de a te inscrie, nu faci nimic. Daca te-am dus in eroare, ca ai sa stai la calculator ore intregi si ai sa transpiri din greu, scuza-ma. Promit, ca nu se va mai repeta! ;)
 
Contul dupa o zi de reciclare arata asa:

2ni9rg5.jpg


Fara efort, s-a strans o suma mica, dar e ca urmare a bonusului primit.
 
Sunt curios eu cum castiga banii respectivi inapoi, insa. Nu cred sa fie foarte multe persoane care sa investeasca aiurea.
Ne-am bucurat la bonus si la faptul, ca acesta produce, dar sigur sunt oameni pentru care cateva sute de euro, nu conteaza si investesc in afaceri de genul asta. Pentru ca altfel site-ul s-ar inchide.

10z6y5k.jpg


Asa arata contul dupa 3 zile.
 
metode d'astea sunt sute. ar trebui sa potezi doar metodele din care ai castigat tu si la care ai dovezi de plati si statistici. hny!
 
metode d'astea sunt sute. ar trebui sa potezi doar metodele din care ai castigat tu si la care ai dovezi de plati si statistici. hny!
Am scris mai sus. Cand voi avea, voi posta si dovada de plata. Carcotasi, care numara metodele de facut bani pe net sunt sute. Faceti o echipa si adunati ceva in cont. Am persoane inscrise, membri ai acestui forum, care n-au comentat si n-au intrebat ce si cum. Au trecut la fapte.
Dupa 4 zile, contul arata in felul urmator:

kdmyh5.jpg
 
Au trecut la fapte si au rezolvat ce, mai exact? Un cont de pe care este foarte probabil sa nu castige nimic?
Site-ul se poate inchide chiar cu 2-3 zile inainte de a putea scoate bani din el... ca doar n-or fi prosti doar sa dea bani pentru conturi care n-au investit nimic...
 
Au trecut la fapte si au rezolvat ce, mai exact? Un cont de pe care este foarte probabil sa nu castige nimic?
Site-ul se poate inchide chiar cu 2-3 zile inainte de a putea scoate bani din el... ca doar n-or fi prosti doar sa dea bani pentru conturi care n-au investit nimic...
Cel putin ai incercat. Daca Einstein renunta, nu descoperea becul.
 
Mai bine ma joc Super Mario. de acolo sunt sigur ca o sa castig distractie -_-

N-ai specificat nici macar care e pragul la care poti retrage, cat trebuie rulati banii pe care ii primesti, prin ce metode ii poti retrage. Si asta nu e singurul post al tau de genu'
 
Mai bine ma joc Super Mario. de acolo sunt sigur ca o sa castig distractie -_-

N-ai specificat nici macar care e pragul la care poti retrage, cat trebuie rulati banii pe care ii primesti, prin ce metode ii poti retrage. Si asta nu e singurul post al tau de genu'
Daca erai curios sa accesezi site-ul, gaseai toate informatiile. Am specificat, ca-ti faci doar contul. Din ce scrii, se deduce ca stai pe net sa te joci.
 
Loading...
Back
Sus