Canal Telegram - Preturi Reduse

sandub69

Member
Registered
Full Member
Salutari, de curand am creat un canal pe Telegram, m-am gandit ca este perioada cadourilor, iar acest lucru v-ar ajuta acum. Pe acest canal am un Bot ce aduna toate ofertele magazinelor online apoi le publica pe acesta. Ora de ora acest bot cauta promotii apoi le publica.

*Toate ofertele contin link-uri de afiliere, astfel ma sustineti sa duc mai departe acest proiect si sa pot plati luna de luna serverul. Multumesc! De asemenea, daca aveti si alte propuneri sunt deschis.

Daca sunteti interesati de acest proiect, acesta este link-ul canalului creat. Vouchere si Reduceri Zilnice
Vouchere si Reduceri Zilnice ⚠
2.png

1.png
 
Ultima editare:
Salutari, de curand am creat un canal pe Telegram, m-am gandit ca este perioada cadourilor, iar acest lucru v-ar ajuta acum. Pe acest canal am un Bot ce aduna toate ofertele magazinelor online apoi le publica pe acesta. Ora de ora acest bot cauta promotii apoi le publica.

*Toate ofertele contin link-uri de afiliere, astfel ma sustineti sa duc mai departe acest proiect si sa pot plati luna de luna serverul. Multumesc! De asemenea, daca aveti si alte propuneri sunt deschis.

Daca sunteti interesati de acest proiect, acesta este link-ul canalului creat. Vouchere si Reduceri Zilnice - Gabmag.ro ⚠❤
Vouchere si Reduceri Zilnice - Gabmag.ro ⚠❤
Vezi atașament 34361

Vezi atașament 34362
Te pot ajuta eu cu distribuire pe un site trebuie doar să te înregistrezi CDA.one - Social Network - No Censorship
 
Loading...
Back
Sus