Campanie de ajutor financiar pentru Antena3 si StirileProtv

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Z3KqmdO.png


Antena3 si StirileProtv au nevoie de ajutorul tau acum. Daca esti abonat la fluxul lor de stiri, atunci trebuie sa te implici.

Daca te-ai saturat de titlurile de gen: Bomba, incredibil, soc, socant, a facut S**, pasarici goale si multe altele si vrei sa gasesti stiri pe aceste site-uri atunci trebuie sa te implici.

Pe pagina de mai jos poti dona cat vrei tu pentru a ajuta Antena3 si StirileProtv sa angajeze creatori de continut care sa scrie articole de calitate.

 
Sper ca-i o gluma, as da bani mai de graba sa le inchida...
Normal ca este o gluma. M-am saturat sa intru pe unul din aceste site-uri si sa gasesc articole de maxim 200 cuvinte.
Plus articole cu 150 cuvinte + N reclame si la final vezi ceva de genul: Citeste mai mult pe site x. Mergi acolo si vezi acelasi lucru si te invita sa vezi vizitezi alt site unde gasesti iar acelasi lucru. Dupa 3-4 site-uri vizitate gasesti o stire de rahat si pe deasupra foarte veche.

Nu mai spun de stirile preluate de pe CNN sau allte surse mari si prezentate ca stiri de senzatie in romania dupa 2 saptamani.
Am vazut ca e la moda acum sa urmareasca feed-ul facebook si ce este viral, imediat scriu un articol de 200 cuvinte, o poza sau video daca e cazul si postat pe facebook cu titluri din alea pompoase.

Campania este gandita sa atraga atentia marilor site de stiri.

Plus ca in ultimul timp doar stiri din nisa adult gasesti. Daca vreau astfel de stiri, intru pe un site de gen si nu pe unul de stiri generale.
Vad ca deaja are 84 share ppe facebook. Sper sa ajunga si la urechile celor doua televiziuni.
 
Eu nici un KKT gratuit nu le-as da la zabalosii astia. Se cred prea mari si tari.
 
Loading...
Back
Sus