Boxbilling varianta gratis pentru whmcs

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am gasit varianta gratis la whmcs.com. Nu este exact ca whmcs.com, dar ofera optiunile de baza, usor de folosit si este gratis.
Scriptul se numeste boxbilling.com si daca aveti cpanel + softaculous, il gasiti la sectiunea ecommerce.

387_screenshot1.gif

387_screenshot5.gif


Demo aici:
http://www.boxbilling.com/demo


Pareri daca l-ati folosit sau dupa ce o sa-l folositi.
 
Exista si o varianta platita care costa undeva la 6 dolari pe luna. Este important de stiut, varianta gratuita este limitata la numarul de membrii care pot administra platforma, doua valute, doua categorii de produse, 3 forumuri, 3 coduri promotionale si doar 5 produse. Nu se merita varianta gratuita, parerea mea. Daca ai o firma care ofera servicii digitale si ai peste zece produse, atunci neaparat trebuie sa alegi varianta platita sau o alta platforma.
 
Exista si o varianta platita care costa undeva la 6 dolari pe luna. Este important de stiut, varianta gratuita este limitata la numarul de membrii care pot administra platforma, doua valute, doua categorii de produse, 3 forumuri, 3 coduri promotionale si doar 5 produse. Nu se merita varianta gratuita, parerea mea. Daca ai o firma care ofera servicii digitale si ai peste zece produse, atunci neaparat trebuie sa alegi varianta platita sau o alta platforma.
Oricum e diferenta mare intre 6$ si 15$ cat costa whmcs.
Foarte buna notificarea. :p
 
Loading...
Back
Sus