Blogul sotiei

Jeliu Mihai Bogdan

Graphic Designer
Registered
Full Member
Graphic Designer
Un blog general, este de putina vreme pe internet, sotia mea este autoarea articolelor, le compune pe foaie, asa ca astept pareri.
Iar mai jos aveti direct postarea fara sa o modific :D
Ce parere aveti de blogul sotiei mele http://ramona-blog.eu ? Isi face de lucru cu blogul asta :D
 
Ultima editare:
1. cred ca mergea mai multe randuri la prezentare si nu doar link.
2. blogul arata chiar bine
3. articolele au format frumos si interesante.
4. e frumoasa sotia ta. Nu cred ca e bine sa o prezinti pe aici. Poate se gaseste unul si ti-o fura. :D
5. Multa bafta si la cat mai multi subscribe.
 
1. imi cer scuze, am sa modific.
2. asa l-a vrut ea, simplu.
3. ma bucur ca nu vorbeste mult, ca are treaba cu blogul :D
4. Multumesc :D .. oi fii pus ochii pe ea :D
5. Multumesc in numele ei :D
 
a fost preocupata cu munca, o sa o pun sa mai publice, poate cine stie o scoate si ea bani din asta :D, ca este scris de ea, are idei multe.. numai sa o stimuleze banii :D
 
Este un blog folosit doar pentru reclama, corect? Ai probleme cu securitatea, se pare ca e spart, hacked by adghost.
 
Un blog general, este de putina vreme pe internet, sotia mea este autoarea articolelor, le compune pe foaie, asa ca astept pareri.
Iar mai jos aveti direct postarea fara sa o modific :D
Ce parere aveti de blogul sotiei mele http://ramona-blog.eu ? Isi face de lucru cu blogul asta :D

Apare eroare. Vreau si eu link cu blogu ei pe conversatii sa intru. Am si eu blog :)
 
Chiar ma gândeam de ce citesc un topic din 2015. Alina, cum de ai ajuns asa departe?

Ma gandeam ca poate mai era valabila postarea. Eu m-am inregistrat anul trecut pe ro forum. Mai ma uit la postari vechi. Ma scuzati daca am postat la topic vechi. Pur si simplu mi s-au parut interesante
 
Chiar ma gândeam de ce citesc un topic din 2015. Alina, cum de ai ajuns asa departe?
Eu zic ..că ar trebui banați cei care răspund la posturi mai vechi de 2017....prosti.. incompetenți.. incapabil..etc etc...:D:D
PS: Pe viitor fi mai atenta @Oprisan Alina
Mă întreb de ce mai exista acele posturi..ar trebui șterse neapărat...uite..duce lumea în eroare...
ON: Bafta cu blogul.
 
Loading...
Back
Sus