Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Bine v-am gasit!

Discuție în 'Introducere membri' creată de PrelaMC, 6 Oct 2017.

1. PrelaMC

PrelaMC Member Registered

Aprecieri primite:
    19
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $20,94
    Salutare tuturor! Ma numesc Cosmin si am 18 ani.Am descoperit acest forum, foarte tare si util din punctul meu de vedere, si as vrea sa imi prezint activitatea mea pe youtube. Am inceput sa fac muzica hip hop acum vreo 4 ani, dar m-am apucat serios de vreun an. Din pacate nu am experients si nici cunostinte vaste in editarea sunetului dar cred ca, calitatea este decenta. As vrea sa vad si parerea oamenilor de pe acest forum.

Aceasta este una dintre piesele mele. Sper sa va placa :D , iar aici este canalul de youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0zN47O5scB-23Fj1ujck5Q
    Un like, un share, o treaba....ceva, ceva:))))

Publicitate

Oprisan Alina și Sencuart apreciază asta.
  2. Mariuselll
    Devilish

Mariuselll Moderator Membru personal Moderator VIP Club

Aprecieri primite:
    797
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $1.335,90
    Bun venit pe RoForum . Mie mi se pare acest gen de muzica cam invechit. Nu ca nu imi place dar trebuie venit cu ceva mai nou. Am ascultat si eu de la Bug Mafia, Parazitii etc.... Dar parca acuma toate sunt la fel. Stilul abordat de Bug Mafia a inceput de acum cativa ani sa difera fata de hip hop-ul vechi. Asta ca o idee. Dar daca tie iti place spor in continuare si bafta.

Oprisan Alina și PrelaMC apreciază asta.
  3. Sencuart

Sencuart Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    115
    Puncte trofeu:
    33
    Credit:
    $129,13
    Oprisan Alina apreciază asta.
  4. PrelaMC

PrelaMC Member Registered

Aprecieri primite:
    19
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $20,94
    Incerc sa diversific, sa adaptez diferite stiluri, dar sa pastrez esenta. Sa transmit un mesaj care sa educe generatia. Mersi mult de parere. Am sa incerc sa aduc ceva nou in stilul meu.

Oprisan Alina și Sencuart apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...