Best Adult White Label

Cum promovati voi pe twitter ? Pe facebook ati incercat ? Eu am ceva bani pe juicyads si plugrush , daca cumpar reclame de la ei sunt curios ce rezultate o sa am. A incercat cineva sa cumpere de la juicyads si plugrush ?
 
1p2qUOd.png

Cam cum mi-a mers mie ieri :D
Aici ar trebui sa specifici care site este printul ca nu e de la chatubate.
 
ceea ce inseamna ca poate fi incadrat la sectiunea "teapa".
Pe bune? Teapa aici cand lumea primeste plati la fiecare 2 saptamanii de ani de zile?
Acum daca fiecare alege sa investeasca in publicitate sa faca mai multe conversii este alegerea lui si nu are treaba cu site in cauza. Comisionul tau este tot de 20% indiferent ca faci ads sau nu.
Personal vad o investitie buna de 5% in ads din venitul generat.
 
Pe bune? Teapa aici cand lumea primeste plati la fiecare 2 saptamanii de ani de zile?
Acum daca fiecare alege sa investeasca in publicitate sa faca mai multe conversii este alegerea lui si nu are treaba cu site in cauza. Comisionul tau este tot de 20% indiferent ca faci ads sau nu.
Personal vad o investitie buna de 5% in ads din venitul generat.
Am intrebat de 2 ori daca scorurile din tabel sunt venituri sau profituri, nimeni nu s-a obosit sa-mi raspunda, de aceea am zis ca le voi considera venituri, ceea ce devine scam ... E gresit ce am gandit/spus ?
 
E gresit ce am gandit/spus ?
E destul de clar din tabelele postate care este venitul. Profitul este in functie de abilitatile fiecaruia, iar scam este o firma care nu plateste, sau plateste mai putin decat spune, ceea ce in cazul de fata nu este cazul.
 
twitter u mi se pareputem sa.l punem pe ultimul loc ieri am avut 255 de vizualizari varza dincare twitter u laurcat 50% azi pana acum 150vizualizari idem deci twitter ii scos depe lista nu ace nimica
 
twitter u mi se pareputem sa.l punem pe ultimul loc ieri am avut 255 de vizualizari varza dincare twitter u laurcat 50% azi pana acum 150vizualizari idem deci twitter ii scos depe lista nu ace nimica
Hai sa dam putina atentie la ce si cum scriem. Nu trebuie sa angajam decoder pentru a intelege ceea ce scrii.
 
Loading...
Back
Sus