Best Adult White Label

1. adauga domeniu in cloudflare daca este la freenom
2. dupa ce este activ acolo, faci inregistrare cname si schimbi ip cu cel din contul tau
3. gata.
Daca domeniu este la immdomain, este foarte usor.
1. pui dns default care le gasesti in contul tau
2. faci inregistrare cname
3. faci inregistrare A unde pui ip de la whitelabel
4. gata.
am facut, sa vad acuma sa se propage dns-urile. multumesc.
 
Pai m-au pus sa mut din dolari in euro , dupa in lei si a 3-a oara iar in dolari...doar din exchange am pierdut cam 25$ . Dupa am trimis banii inapoi catre chaturbate si asa a ramas...paxum zice ca transferul a fost facut , chaturbate ca nu a primit nimic. Am cerut chargeback si cica nu se poate asa ceva , cu toata ca exista optiunea pentru 50$. Trage tu concluzia de aici...Chaturbate inca imi trimite bani si nu am avut nici o problema cu ei...Ba mai mult mi-au activat si optiunea pentru plata zinica , fix ieri am primit o plata de peste 600$ de la ei (la nici 24 de ore de cand am cerut-o)
In 2 zile am sa postez si cum mi-a mers luna asta.
 
pentru chaturbate ceziceti ii mai bun bing u decat adwords

la adwords am zilnic peste 60 de intrari dar mi se pare nici unu nu se inscrie 2 zile nu am folosit adwords si chiar atunci aveam inscieri
 
pentru chaturbate ceziceti ii mai bun bing u decat adwords
Nici una din aceste optiuni,
Bing functioneaza doar pe america bine sa zic asa, dar e foarte scump si traficul e fake in general.
la adwords am zilnic peste 60 de intrari dar mi se pare nici unu nu se inscrie 2 zile nu am folosit adwords si chiar atunci aveam inscieri
Optimizeaza reclamele bine daca vrei rezultate plus e posibil ca inscrirea sa fie in cateva zile.
 
mi se pare ca ii optimat bine ii la 96 %
Pai daca este optimizat asa bine dece nu ai rezultate?
Cred ca ar merge mai bine cu landing page cu final de inregistrare decat pe link direct.
Apoi nu stiu cum ti-a permis google sa promovezi pe adowrd site adult, pentru ca din cate stiu nu permite asta.
 
Pai daca este optimizat asa bine dece nu ai rezultate?
Cred ca ar merge mai bine cu landing page cu final de inregistrare decat pe link direct.
Apoi nu stiu cum ti-a permis google sa promovezi pe adowrd site adult, pentru ca din cate stiu nu permite asta.


scuze ii la 94

0b2BWFF.jpg


pioEzmR.jpg
 
Loading...
Back
Sus