Best Adult White Label

Cum promovati mai departe?
Acum depinde de fiecare si nu pot spune ca exista o metoda sigura care va functiona. La mine a functionat metoda blog cu si despre asta, unde aveam link catre modele. Apoi mai este metoda anunturi unde indemni modele sa se inscrie pe site tau iar de aici ai castig permanent pentru ca primesti revshare din ce face fiecare model.
Metoda skype, facebook sau alte sisteme de chat unde poti atrage foarte multi in dorinta de a vedea o ....
Si desigur metoda cu upload video pe site-uri mari de adult.
 
asta ii al meu .... sincer nu ma plang in sfarsit amcastigat ceva si eu slab de tot da macar se vede

cqPsC3H.jpg
 
Nu prea merge, ca prima luna. Eu incerc sa promovez cu autoblogging, metoda descrisa de reinstecker pe BHW.
In exemplul lui el monetizeaza cu plugrush, juisyads si crackrevenue, dar eu o sa incerc cu white label.
La moment am creat doua (din 9 propuse) bloguri pe sub-domenii, (milf.redcamtube.com, amateur.redcamtube.com)
fiecare ia continut din cate 6-8 rss feeduri de pe tumblr, si face repost la fiecare post pe twitter, tumblr si stumbleupon.
Nu astept rezultate rapide de la metoda aceasta, dar poate pe viitor va lua foc :) voi ce parere aveti?
p.s
O alta intrebare a mea ar fi, poate afecta negativ aceasta metoda site-ul cu white label ?
 
Ultima editare:
pacat ca chaturbate nu face vazut daca cineva sa inscris de unde o venit din ce tara , site etc

cum s.ar putea vedea
 
cum s.ar putea vedea
Ai acele statistici si nu stii cum sa le citesti?
Tarile sunt separate pe tier si acolo iti spune ce tier are fiecare. Apoi daca ai pus un tag la link poti stii de unde a venit acel user.
Personal nu recomand sa promovati metoda de plata pe inregistrare ca iesiti in pierdere pe termen mediu si lung. Te bucuri la 1$ dar acel user poate cheltui 1000$ si uite asa ai pierdut 200$.
 
Ai acele statistici si nu stii cum sa le citesti?
Tarile sunt separate pe tier si acolo iti spune ce tier are fiecare. Apoi daca ai pus un tag la link poti stii de unde a venit acel user.
Personal nu recomand sa promovati metoda de plata pe inregistrare ca iesiti in pierdere pe termen mediu si lung. Te bucuri la 1$ dar acel user poate cheltui 1000$ si uite asa ai pierdut 200$.
nu am promovat niciodata la inregistreare ci la
Program: Revshare: 20% of Money Spent + $50 per broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
 
am incercat astazi sa ma joc si sa fac un domeniu cu afiliere chaturbate dar nu imi iese.
completez datele acolo si imi iese https://adamas. chaturbate.com si eu vreau sa imi iasa sa zicem https://adamas.com
am incercat cu domeniu free de la freenom prima data sa invat inainte sa fac cu domeniu cumparat.
imi spuneti cum sa setez pas cu pas sa imi iasa domeniu normal?
multumesc anticipat.
 
1. adauga domeniu in cloudflare daca este la freenom
2. dupa ce este activ acolo, faci inregistrare cname si schimbi ip cu cel din contul tau
3. gata.
Daca domeniu este la immdomain, este foarte usor.
1. pui dns default care le gasesti in contul tau
2. faci inregistrare cname
3. faci inregistrare A unde pui ip de la whitelabel
4. gata.
 
Loading...
Back
Sus