Bani trafic real retea CPM, CPC, CPA

effecto

Active Member
Registered
Full Member
De cateva luni am dat peste o retea ce se numeste revenuehits care plateste foarte bine, pe unele forum-uri este numita si cea mai buna alternativa adsense. Pana nu am incercat si eu aceasta retea nu am crezut ca plateste. Este o retea cu foarte multe alternative de publicitate atat bannere normal cat si popup, shadow box, slider, inerstitial. Plata se face pe 30 urmatoarea luna (paypal, payza, payoneer, wire) dupa ce ai castigat macar 20 $.Tin sa mentionez ca banii astia i-am obtinut cu un site de 600-700 vizite reale venite doar din google cu un castig pe zi de 1-2 $ depinde de afisari.
Link-ul de inregistrare revenuehits
Tin sa mentionez ca cei care se vor inscrie pe link-ul meu le voi oferi cateva sfaturi in privat despre cum pot sa faca si ei acesti bani.

0ruQzkt.jpg

Tocmai am primit 2 plati si o astept pe a 3 a dupa cum se vede in aceasta imagine. Voi posta mai jos si o dovada a platilor.
9WaSTwp.jpg
zJDrZSt.jpg


Link de inregistrare revenuehits
 
Ultima editare:
Recomand atentie cu aceasta retea. Conform datelor de pe net pare a fi scam.
S-a discutat si pe arenaweb ieri.
Plus ca afiseaza reclame mallware care va poate afecta site-ul foarte mult.
 
Sincer nu se merita deloc, am avut in cont 60 de dolari, am primit doar 30, iar acum luna asta pe 30 nu mi-o mai intrat nimic. BIG SCAM
 
MyAdWise Ltd. sent you $83.52 USD
Cred ca plateste cel mai bine pentru traficul din Romania.Nici propllerads nu plateste ca el.
 
trafic de 4500 minim unici pana la 10.000 pe zi. trafic romanesc in mare parte 80-90%
ptr ca nu aveam incredere am mers doar cu un popunder deci nu ma pot pronunta exact. asteptam sa vad daca face plata ca sa mai bag reclame.
in general minim 1,5$ pe zi, medie 2$-3$, maxim 16$ intr-o zi cu 1 popunder.
 
Eu lunar scot intre 50-80$ cu 1 singur pop-under. In fiecare luna plateste la timp, chiar pe 26, mai devreme cu 4-5 zile decat ar trebui. Sunt foarte multumit si sunt la a 5 plata cred.
 
m-am inregistrat si eu pe linkul tau, astept pm !!
Poate el are o metoda speciala care ii permite sa genereze aceste venituri. Am testat acest site si este mai mult cpa decat cpm sau cpc.
La 11.000 hits pe zi si cam 1500 click, veniturile sunt zero.
La traficul care il ai acum nu cred ca se merita.
 
ma interesa orice suma doar sunt la inceput ! dar totusi nu poti sta 1 luna pe 5 centi.
 
dar totusi nu poti sta 1 luna pe 5 centi.
La traficul care il ai acum nu te astepta la multi bani. Prima data creste site-ul si apoi sa te astepti la venituri.
 
Loading...
Back
Sus