Bani online cu sedo

La mine sau strans pana acum doar 0.19 EUR .
La mine a mai crescut cu 1 euro.
qlIFfxa.png
 
sa vedem ce iese diin postare doar in cronologie si cateva grupuri
Sa postezi aici rezultatele la campanie sa vedem si noi.
Eu cred ca luna viitoare pe 15 mai primesc o plata. :p
 
ma gandeam si la postari promovate dar nu stiu daca accepta facebook dar de obicei ei accepta cam orice doar sa platesti
Aici e putin mai complicat.
Depinde de nisa la site, reclamele care afiseaza si ce RPM primesti. Un RPM mare iti ofera o valoare CPC foarte mare.

Daca nisa este foarte buna si stii cum sa iti optimizezi reclama pe facebook, cu 0.02 centi per click, poti chiar si 1$/Euro cu acelasi click.
 
am urmatoarele domenii parcate pe sedo :

amateurastronomy.science
body-building.science
ocult.science
shopmate.club
Mai am vreo 10-12 domenii ce nu le folosesc dar majoritate contin cuvinte in romana




 
Am incercat asta de cateva ori dar fara succes. Lumea nu este serioasa si toti vor sa traga in piept pe celalalt.
Vorba cuiva de pe aici: Decat sa castigi tu de pe urma mea, mai bine pierd eu si asta spun tot.
 
Am adaugat un domeniu dar nu imi apare nici unde la sedo dar daca intru pe site apar reclame ... acesta este siteu autoshop.trade
 
Buna ziua! Am si eu niste intrebari legate de acest subiect. Bun, mi-am facut cont si am ales un domeniu pentru test. Am intrat pe registrar si am schimbat NS-urile cu cele de la SEDO. Surprinzator, la scurt timp deja se schimbase interfata site-ului, in sensul ca NS-urile au fost propagate si reclamele de la SEDO apareau cand intram pe domeniu. In schimb,
cand intru la parking reporting, site-ul nu apare. La "My Domains", apare. Dar, in partea de sus imi spune
1 domains are pending ownership verification.
Si da, domain-ul ala e domeniul aflat in discutie. Deci, el e inca neverificat, insa reclamele deja apar si nu se contorizeaza. Am intrat de pe un device pe site si a aparut reclama, insa in cont nu apare niciun click dat. Verificarea asta facuta de ei cat a durat la voi? Am vazut ca exista posibilitatea sa verific singur ownership-ul site-ului, insa nu pot face asta, deoarece nu gasesc unde sa bag acel cod la registrar-ul meu ( Namecheap), deci va trebui sa astept sa il verifice ei. In concluzie, singurul lucru pe care-l pot face e sa astept sa verifice ei site-ul, nu? Sau n-am inteles eu bine si trebuie neaparat sa il verific eu?
 
1 domains are pending ownership verification.
Si da, domain-ul ala e domeniul aflat in discutie. Deci, el e inca neverificat, insa reclamele deja apar si nu se contorizeaza. Am intrat de pe un device pe site si a aparut reclama, insa in cont nu apare niciun click dat. Verificarea asta facuta de ei cat a durat la voi? Am vazut ca exista posibilitatea sa verific singur ownership-ul site-ului, insa nu pot face asta, deoarece nu gasesc unde sa bag acel cod la registrar-ul meu ( Namecheap), deci va trebui sa astept sa il verifice ei. In concluzie, singurul lucru pe care-l pot face e sa astept sa verifice ei site-ul, nu? Sau n-am inteles eu bine si trebuie neaparat sa il verific eu?
Ownership-ul trebuie sa-l verifici tu, codul il bagi in sectiunea de editare a DNS-urilor.
 
Loading...
Back
Sus