Bani online cu minare pe site in browser

dezinformezi. Retragerea se face la 0.2 XMR si se aplica un fees de 0.02XMR din suma retrasa
Au tot modificat, e si logic, cu cat ai bara mai jos, cu atat mai multe retrageri, cu atat mai multe fees-uri pentru ei,

EDIT. Plata a fost confirmata in aproximativ 30 de minute de la retragere.
 

Atașamente

  • Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    27,4 KB · Vizualizări: 20
Ultima editare:
Sa trag o linie,
Am minat 0.125 xmr, am retras pe wallet, au ajuns 0.105 ...
Daca vreti sa ii materializati in $, apelati cu incredere la @Mariuselll , asa cum am facut si eu. Aici totusi e o mica problema. Cand am incercat sa ii trimit toata suma, am vazut ca nu ma lasa. Per total am reusit sa ii trimit 0.079XMR + 0.026 FEE ... Asta inseamna ca din 0.125 eu am obtinut doar 0.079XMR in $$$, ceea ce este undeva la 60%, cam putin.
Per total tranzactia a mers super ok, recomand pe Mariuselll pentru cei care vor sa ii transforme mai repede in $. Totusi, precum am spus, mi se pare cam putin 60%, am pierdut cam mult. Personal eu as strange ceva mai mult si inainte de a-i retrage de pe coinimp, si precum nu intentionez sa ii pastrez pentru mine, ca sa mearga tranzactia mai repede, as proceda in felul urmator. Il contactez pe Mariuselll inainte de retragere, ii spun ca am 1 XMR spre exemplu, convenim la pret si ii tirmit lui direct de pe coinimp pentru fee-ul de 0.02 ... la o valoare mare e neglijabil. Astfel as evita pierderile masive. Asta e doar parerea mea. Luati informatiile de aici cum doriti.
Spor la bani!
 
Sa trag o linie,
Am minat 0.125 xmr, am retras pe wallet, au ajuns 0.105 ...
Daca vreti sa ii materializati in $, apelati cu incredere la @Mariuselll , asa cum am facut si eu. Aici totusi e o mica problema. Cand am incercat sa ii trimit toata suma, am vazut ca nu ma lasa. Per total am reusit sa ii trimit 0.079XMR + 0.026 FEE ... Asta inseamna ca din 0.125 eu am obtinut doar 0.079XMR in $$$, ceea ce este undeva la 60%, cam putin.
Per total tranzactia a mers super ok, recomand pe Mariuselll pentru cei care vor sa ii transforme mai repede in $. Totusi, precum am spus, mi se pare cam putin 60%, am pierdut cam mult. Personal eu as strange ceva mai mult si inainte de a-i retrage de pe coinimp, si precum nu intentionez sa ii pastrez pentru mine, ca sa mearga tranzactia mai repede, as proceda in felul urmator. Il contactez pe Mariuselll inainte de retragere, ii spun ca am 1 XMR spre exemplu, convenim la pret si ii tirmit lui direct de pe coinimp pentru fee-ul de 0.02 ... la o valoare mare e neglijabil. Astfel as evita pierderile masive. Asta e doar parerea mea. Luati informatiile de aici cum doriti.
Spor la bani!


Confirm si eu ce a zis @Eduard E mai sus. Ne-am inteles si totul a fost OK. Asa ca care mai are Monero (XMR) de vandut poate apela la mine.

Da sunt aceste fee care din pacate 0,2 -0,03 de destul de mult, dar nu avem ce face. Daca merge sa trimiti direct din Coinimp si are Payment ID atunci cand ti cumpar scapi de un fee si ramai doar cu cel de la Coinimp .
Oricum ar fi iesi mai bine asa sa trimiti la cineva ( sa ii cumpere si sa primesti dolari in schimbul lor ) decat sa intri pe site-uri de tranzactionare si sa ii transformi de acolo, pentru ca ajungi iar la fee ... Deci 3 fee pana sa ai banii in mana.

Asa ca care vrea sa faca Bani cu Minare pe Site se poate inregistra in Linkul de mai Jos:

Inregistreaza-te AICI pentru a castiga bani cu minare in browser
 
Loading...
Back
Sus