Bani online cu minare pe site in browser

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am vazut ca lumea cauta asa ceva, asa ca va recomand acest site de minare in browser si este folosit de forte multi. Motivul cred ca cel putin acum, nu este blocat de antivirus si nici de alte metode.
Se poate seta puterea de minare pa cpu de la 0 la 100%, depinde cat de hapsan esti la bani.
Cei cu site de filme care au trafic considerabil pot face relativ usor 10 xmr pe luna, adica aproximativ 3000$.

Va puteti inregistra aici.

Utilizati pe propria raspundere.
De platit plateste pentru ca persoane care au primit.
 
Și cum se folosește mai exact ? Cum mineaza cu ajutorul browserului ? Nu înțeleg legătura cu traficul pe site? Are legătura traficul cu asta ?

EDIT: Sa înțeleg ca se folosește de resursele vizitatorilo? Dacă da,unde anume trebuie adăugat acel cod?
 
1. te inregistrezi
2. bagi codul la tine pe site
3. iti vezi de treaba ta

cand userul x intra la tine pe site, va folosi cpu la acesta sa mineze pentru tine.
Cu cat ai multe vizite si timp mare care sta pe site, cu atat mai multe venituri.
 
1. te inregistrezi
2. bagi codul la tine pe site
3. iti vezi de treaba ta

cand userul x intra la tine pe site, va folosi cpu la acesta sa mineze pentru tine.
Cu cat ai multe vizite si timp mare care sta pe site, cu atat mai multe venituri.
Am un site de știri pe care îl folosesc pt adsense ,am cam 10-15k vizitatori zilnic ,dar nu cred ca un Vizitator sta mai mult de 2-3 minute pe site ...se strânge ceva oare?
 
2-3 minute pe site ...se strânge ceva oare?
Se poate stange ceva la luna, dar nu stiu cum sta adsense cu acest tip de minare.
Testeaza pe propria raspundere.
Daca vreti sa stii exact, pune codul cateva zile, o saptamana si vezi daca se merita.
 
Este blocat de majoritatea programelor , plus depinde foarte mult de timpul care sta pe site userul. Daca sta 5-10 sec nu te astepta la mare lucru. Apoi pentru unii Este un venit extra si nu principal.
 
plateste ceva sau nu? ultimul tau post cu cloudminer.biz a fost un test pe noi poate primesti si tu ceva din afiliere sau nu. ideea e ca site-ul nu platea si a fost timp irosit.
 
Cine scoate bani primul, pune aici proof ca nu-i scam.
Voi Ruga cei care au plati primite sa posteze.
? ultimul tau post cu cloudminer.biz a fost un test pe noi poate primesti si tu ceva din afiliere sau nu. ideea e ca site-ul nu platea si a fost timp irosit
Am explicat clar in acel post si de la inceput am zis ca e posibil sa fie scam.
Asta stiu sigur ca plateste .
 
Nu vreau sa spun prostii, dar cum spui tu cu un site de filme faci pana la 2 catralioane! de dolari lunar ... sa fim seriosi, am testat asta cand inca nu era blocat de nici un antivirus sau ceva, si am facut 7$ intr-o saptamana .... acum poate s-au facut 8 nu stiu ... si ca sa scot tre sa mai minez inca vreo cateva luni sa pot scoate jumatate dfe xmr (minim de plata) ... oricat ar creste e mare teapa pentru ca nu va puteti scoate banii .... eu cu trafic considerabil am facut 0.03 intr-o saptamana de folosit la 100%, daca doriti sa-l bagati la 10% sa nu se supere oamenii, atunci faceti 10% ... eu personal sunt contra acestei practici, ca si @Mihai Chivu ... va distrugeti site-urile singuri si nu o sa stiti de ce, apoi o sa mai vina si google peste voi cu update-ul vietii, apoi o sa vedeti ca nu atingeti pragul de plata si ati fwtwt tot traficul pentru ceva care nu poate fi scos. GL!
 
Nu vreau sa spun prostii, dar cum spui tu cu un site de filme faci pana la 2 catralioane! de dolari lunar ... sa fim seriosi, am testat asta cand inca nu era blocat de nici un antivirus sau ceva, si am facut 7$ intr-o saptamana .... acum poate s-au facut 8 nu stiu ... si ca sa scot tre sa mai minez inca vreo cateva luni sa pot scoate jumatate dfe xmr (minim de plata) ... oricat ar creste e mare teapa pentru ca nu va puteti scoate banii .... eu cu trafic considerabil am facut 0.03 intr-o saptamana de folosit la 100%, daca doriti sa-l bagati la 10% sa nu se supere oamenii, atunci faceti 10% ... eu personal sunt contra acestei practici, ca si @Mihai Chivu ... va distrugeti site-urile singuri si nu o sa stiti de ce, apoi o sa mai vina si google peste voi cu update-ul vietii, apoi o sa vedeti ca nu atingeti pragul de plata si ati fwtwt tot traficul pentru ceva care nu poate fi scos. GL!
Nu a spus nimeni că poți face catralioane, te rog să-ți comentariile negativiste pentru tine, poți încerca ori ba, fiecare e responsabil de acțiunile sale, unii pot face bani alți ba
 
Nu a spus nimeni că poți face catralioane, te rog să-ți comentariile negativiste pentru tine, poți încerca ori ba, fiecare e responsabil de acțiunile sale, unii pot face bani alți ba
Corect, dar de ce trebuie sa-mi reamintesti MIE treaba asta ? Au fost useri mai "sus" care au exprimat aceeasi opinie ca si mine, dar inca o data, de ce imi atragi atentie mie ?
 
eu cu trafic considerabil am facut 0.03 intr-o saptamana de folosit la 100%,
Aici te contrazic eu,nu stiu ce trafic considerabil ai tu,in fine dar eu am testat o ora cu 60% si am facut un dolar.Bun ca am pus doar de test asa sa vad,partea cu fu...ul traficului si al siteului aia aia e partea a doua...
 
Loading...
Back
Sus