Backlink site filme!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Buna ziua. Doresc sa cumpar backlink pentru un site de filme online. Cei care doriti, astept oferta voastra aici sau pe pm. Multumesc frumos!
 
O sa fac atunci un blogroll pe unul dintre site-urile mele ''zfilme'' pe prima pagina cu maxim 5 backlink-uri cu trimitere spre 5 site-uri gratis.Nu am vandut niciodata backlink-uri si nici nu o sa vand de acum in colo.Site-ul este ok are trafic si face si trimiteri destule,am testat pe un site nou fix 4,5 zile de curiozitate c-am cate trimiteri face.Se poate vedea si in poza atasata.g.jpg O singura rugaminte am,nu accept site-uri facute in ''graba'' incomplecte sau fara poze.Cele 5 site-uri cine mai vrea backlink gratis forever le aleg eu.
 
Ultima editare:
tvhub.ro - cine doreste PM schimb FREE pm
 
Ultima editare:
O sa fac atunci un blogroll pe unul dintre site-urile mele ''zfilme'' pe prima pagina cu maxim 5 backlink-uri cu trimitere spre 5 site-uri gratis.Nu am vandut niciodata backlink-uri si nici nu o sa vand de acum in colo.Site-ul este ok are trafic si face si trimiteri destule,am testat pe un site nou fix 4,5 zile de curiozitate c-am cate trimiteri face.Se poate vedea si in poza atasata.Vezi atașament 719 O singura rugaminte am,nu accept site-uri facute in ''graba'' incomplecte sau fara poze.Cele 5 site-uri cine mai vrea backlink gratis forever le aleg eu.
http://filme720.com/ asta doar daca mai ai loc si iti place site-ul.
Multumesc!
 
Loading...
Back
Sus