Aplicatie Telefon

MarianVIP

Active Member
Registered
Full Member
Salutare,
Caut pe cineva care sa imi faca o aplicatie la un pret decent. Nu vreau prea complexa, am facut-o pe un site appypie, am instalat-o pe Iphone la mine, merge bine dar deschide un popun cu reclama lor din cand in cand si ca sa nu mai apara reclamele alea trebuie sa fac un abonament la ei sa platesc lunar. Asa ca m-am gandit sa caut pe cineva care sa imi faca aplicatia de care am nevoie insa de publicat doresc sa o public eu de pe conturile mele pentru a avea control asupra ei non-stop!
 
Am gasit pe cienva sa imi faca pentru android aplicatia! Daca e sa nu mearga negocierile o sa te contactez! Faci si pentru ios ? Si e adevarat ca la apple sa poti sa publici trebuie sa platesti anual 100 euro ?
 
Pai gratis imi face si baiatul ce l-am gasit, ma rog cu niste promovare pe conturile mele de facebook pentru el dar nu e problema la mine de asta :)
 
E adevărat, costă 100 de euro / an să fie în market, dar o pot publica eu în locul tău pe gratis (am deja cont deschis). Fac iOs și Android dacă ai nevoie.
Salut, trimite-mi pm te rog cu un id skype sau ceva, as vrea sa facem app la TubeAdvertising si nu avem timp sa o facem intern, prea multe chestii de facut.
 
Loading...
Back
Sus