Anti-SEO - Cum iti poate fi distrusa munca SEO in cateva minute

Chiar despre asta este acest topic. E o atentionare sa spun asa, o realitate care se intampla zilnic.
Chiar citeam azi undeva ca pentru 500 euro iti distruge adeversarul, competitorul fara sanse sa se ridice iar. :D
Degeaba ne avertizezi daca tu le dai idei la unii,eu propun sters topicul...
Daca era cale de scapare mai ziceam insa fara solutie acest exemplu trebuie ascuns ;)
Noi nu promovam hackul ca in mesajul mai sus,noi trebuie sa-l ascundem...
Iar daca problema persista putem sa-i gasim o solutie...
Dar pana atunci eu cred ca mai bine este sa fie topicul inchis :(
Acest topic este la fel "Cum sa dai flood" adica te invata cum sa dai insa nu te invata cum sa te protejezi ;)
Sunt o multime care cauta pe google cum sa distrugi un site,si daca cauta da de acest topic...
Degeaba scrii tu "Nu folositi acest lucru pentru a face rau" nimeni nu ii va pasa de acest mesaj...
 
Ultima editare:
Știe cineva un progrămel free de aflare a backlink-urilor? din webmaster tools nu mi le afișează pe toate și nu pot rezolva problema
 
Parerea mea este ca nu mai functioneaza de ani buni aceste tehnici....nu prea ai sanse da distrugi un site vechi cu un continut original....au trecut acele vremuri cu programe etc etc, acum 5-8 ani este adevarat ca functionau aceste tehnici mai ales la site-uri de filme, muzica, etc unde toti erau pe copy/paste, acum s-au schimbat multe..
 
Loading...
Back
Sus