Angajare: Programator + Webdesign

Îți dai seama din anunț ce fel de persoana dorește dacă vrea 2 în 1. No offence dar programatorul e programator, designerul e designer și seoist-ul e seoist. Nu zic că nu trebuie să existe legături între ei, în special de comunicare dar mi se pare aiurea conceptul de 2 în 1 sau 3 în 1. Chiar a fost o discuție în trecut cum că X a programat nu știu ce platformă dar la partea de seo era praf și toți au aruncat vina spre el. Ca să fie clar, un programator foarte bun nu e la fel de ”foarte bun” și pe seo sau la fel de ”foarte bun” și pe design. Există și cazuri dar tocmai din acest motiv există echipă/ angajați, fiecare cu atribuțiunile sale :)

PS: Programator avand cunostinte webdesign înseamnă multe lucruri. Ce fel de cunoștințe? Medii, avansate? Full-time la sediu? De acasă? etc etc etc etc
Cu un astfel de anunț din 10 cuvinte ai toate șansele să găsești persoana potrivită....
 
Este relativ simplu: este nevoie de un programator + nivel de cunostinte medii , full time de acasa , Poate lucra si cu themplate de pe internet: Doresc realizarea a cateva website-uri mici.
 
Este relativ simplu: este nevoie de un programator + nivel de cunostinte medii , full time de acasa , Poate lucra si cu themplate de pe internet: Doresc realizarea a cateva website-uri mici.
platforme? custom sau wordpress/drupal etc ?
Trimite-mi detalii pe PM!
 
Loading...
Back
Sus