Alternative adsense

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
Ce alternative avem pentru traficul din Romania (cat de cat ok) facand exceptie de adsense, adnow si mediavenus?
Voi ce folositi?
 
Eu personal le folosesc pe toate 3 oodata...daca imi inchide plata la una mai raman cu ceva banuti de la restu....ceva mai convenabil de atat nu am reusit sa gasesc ...
 
Reclame tip banner, nu pop. Ce ofera cpm cat de cat ok pentru traficul din Romania.
Nisa filme online.
 
CPM bun pe romania nu prea exista, asta pentru ca nu sunt clienti care sa cumpere publicitate si sa liciteze sume mari. Plus chiar daca sunt, agentiile stiu cum sta treaba si iti ofera cpm mic.
Plus cam la orice retea de cpm daca vrei sa simti castigurile e nevoie de trafic bun, adica undeva un minim de 500.000 pe luna.
 
Am mai incercat cu Adstera si RevenueHits. Nu recomand nici una. La RevenueHits. Nu recomand niciuna.
Ba chiar cred ca Adstera am scos pentru ca mi-a dat google ca am malware.. Dar nu sunt sigur daca de la ei au fost
 

Atașamente

  • adstera.png
    adstera.png
    5,9 KB · Vizualizări: 28
  • REVENUEHITS.png
    REVENUEHITS.png
    6,3 KB · Vizualizări: 28
Am gasit zilele astea aceasta sursa:
Acum 2 ani parca au fost activi si platit pentru o perioada. Apoi au disparut pur si simplu, iar acum sunt iar pe piata.
Cand au disparut, trebuiau sa imi faca plata la niste bani.
 
Can am deschis pagina am crezut ca e Mgid
Daca e mgid, atunci nu are rost sa faceti prin ei, cand puteti merge direct la sursa.
Postati un code de a lor aici sa analizez.
 
Loading...
Back
Sus