Alegerile parlamentare 2016 - ce a fost si ce va fi

Daca-ti arat ceva promiti ca taci ? Hai serios! Chiar vrei sa vezi ce am ? Nu am dat inca in presa dragul meu ca inca astept sa se limpezeasca !
TI-AM ZIS DE REGIILE AUTONOME ? VREI SA VEZI CUM AU FOST BAGATI BANI IN CAMPANIE ?
smvp6v.jpg

deci despre ce dumnezeu vorbim aici ?????? Banii astia au fost in campania din vara ! Ce vrei sa fac ????? Sa intelegi realitatea ? Sa-ti fac poze cum CAINII MOR PE CAPETE DE FOAMEN ??????? HAI TERMINA ODATA SERIOS !
 
E timpul sa taci sa te lasi de PSD ! Ti-am dat ce am tinut 2 luni de zile ascuns pentru ca nu crezi ! Asta trebuia sa apara in Jurnal de Craiova peste cateva zile .. dar tu tot ma termini cu PSD ! Citeste priveste cauta despre cainii din Breasta / Dolj si ai sa fugi tare ... din lumea aia a ta ..
 
Am atasat si eu dovada la ce am spus mai sus, sa nu ziceti ca vorbesc prostii.
 

Atașamente

  • IMG_1736.JPG
    IMG_1736.JPG
    34,4 KB · Vizualizări: 7
In printul tau unde vezi legatura cu psd? Acei bani pot fi folositi chiar de caini sau alt partid politic.
Nu vad nici o dovada concreta si inca imi mentin cele spuse mai sus.
Daca vrei iti arata si eu cum fostul PDL, actualul PNL a avut intoarceri de TVA de peste 40 miliarde de lei vechi, bani folositi in campania electorala, adica peste 888 mii euro si asta doar in judetul galati.

De asta ce spui?
 
Tu ai spus ca eu vorbesc doar din facebook
Da inca cred asta. Vrei o opinie relevanta cu situatia, atunci cel putin pentru secunda sa te gandesti ca rivalii, adica eu as putea avea dreptate.
In momentul cand vei putea face asta, atunci vei putea vedea bine.
 
Loading...
Back
Sus