AJUTOR: lipire fisiere audio

daqogem

Active Member
Registered
Full Member
Salutare,
am nevoie de ajutorul dvs. Ma poate ajuta cineva cu un program in care pot sa lipesc niste audio-uri si dupa sa tai niste parti din ele? Am niste video-uri de la o nunta si vreau sa tai vorbareala sa ramana doar partile cu muzica... nu prea am reusit cu Audacity si nici cu Mixmeister..pc-ul nu este foarte bun si imi dadea crash dupa un timp.. (probabil e si virusat).
Pentru cine ma poate ajuta chiar el la lipire ofer recompensa 3$ paypal.
EDIT: deja am convertit fisierele in mp3
 
La ce vrei tu sa faci este bun camtasia.
Poti taia foarte usor parile care nu vei sa apara, sau separa audio de video in caz ca doresti sa tai doar din video si nu audio, sau invers.
 
Salut, iti recomand site-ul mp3cut.net iar sus in bara ai tot ce iti trebuie inclusiv audio joiner, dupa ce tai o melodie foloseste joiner audio si le lipesti, totul fara sa instalezi vreun program. Multam
P.S daca informatia de mai sus te-a ajutat si merit recompensa, o poti dona catre roforum! :)
 
Salut!

Iata ca cei de la FlashIntegro au facut ceva pentru amatori de asa ceva si ... e moca : http://www.videosoftdev.com/
Eu il folosesc de ceva timp pentru editari video - taieri, lipiri, pus logo etc.

Pentru mine a meritat fiecare banut ! :)
 
Pana la urma e MOka sau cu bani?
Eu il am moca ... cu siguranta, si tocmai de aceea am folosit cuvinte ca amator, moca si fiecare banut.
A meritat fiecare banut pe care nu l-am dat pentru ca sunt amator in astea si programul chiar si-a facut treaba pentru ce am avut eu nevoie.
Sau ... la banii astia softul stie multe :)
 
Loading...
Back
Sus