Ajutor cont facebook!

Am testat eu,am facut cont acum 2 saptamani si am inceput sa dau add friends...si block
Deci nu mai conteaza vechimea,au implementat aceasta functie s-a cam dus drq cu promovarile gratis..
 
Ultima editare:
Eu vreau sa mearga metoda veche cu cont de ronaldo,ma duc pe pagina oficiala dadeam add friends acceptau 50 persoane instant si ii adaugam pe grupuri...
 
Deja ce vrei tu ma depaseste... io strict ptr. Unz personal... vreo 10- 20 de prieteni si doar accesul la grupul de la faculta :))
 
Daca vrei pt uz personal, IN PLM trimite ce ti se cere, poza, buletin, certificat de nastere, factura de la internet, etc .... si nu mai comenta... te ascunzi de ceva sau cum ?? daca vrei ceva mai evaziv, atunci vezi cum faci dar ce rost are discutia de aici ???? Ai nevoie sa pui poza sa verifice ? Pune poza. Ai nevoie de screenshot de la maternitate cand te-ai nascut >O pui si pe aia ... SAMD .... asta daca vrei cont personal .... problema pe care nu o inteleg eu e de ce nu poti sa-ti faci coint personal ?? ai facut tu ceva si de aia ai probleme ...
Acum o saptamana i-am facut cont lu taicamiu .... a primit zeci de likeuri si invitati, nu s-a cerut ABSOLUT NIMIC ... BA DA NIMIC !!!! nu au cerut nici numar de telefon .... nu stiu ce invartiti voi dar pt oamenii "legali" nu e nici o problema ...
 
Loading...
Back
Sus