Adwords neserios

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Salut
Am platit si eu acum la adwords 50 lei si imi apare acum in cont la ei -40 lei :O de ce oare ?
 
Eu nu am avut nici o taxa vreodata, verifica poate aveai campanii active. La inceput nu apar statisticile in timp real, verifica a 2-a zi mai bine.
 
Salut
Am platit si eu acum la adwords 50 lei si imi apare acum in cont la ei -40 lei :O de ce oare ?
Stai linistit, este bine . Atunci cand ai cu minus .. inseamna ca atatia bani ai activi in cont .. e mai rau cand iti apare fara.
In imaginea de mai jos este fara minus .. practic eu sunt dator la ei si o sa ii retraga automat de pe card. Sa ai grija sa opresti campaniile cand se apropie de de 0 ca altfel se retrage automat.
sold.png
 
Ultima editare:
Stai linistit, este bine . Atunci cand ai cu minus .. inseamna ca atatia bani ai activi in cont .. e mai rau cand iti apare fara.
In imaginea de mai jos este fara minus .. practic eu sunt dator la ei si o sa ii retraga automat de pe card. Sa ai grija sa opresti campaniile cand se apropie de de 0 ca altfel se retrage automat.
Vezi atașament 1508
Pai am mai platit la ei si cand bagam 50 100 lei imi aparea acolo
50 lei sau 100 si incepeau sa scada
Acum apare cu MINUS
Si app a incercat si un prieten aseara sa isi faca si el si la fel ia facut si scria ...

Thank you for your payment of RON50.00. It could take up to 24 hours for your payment to appear on your transactions page.
 
Loading...
Back
Sus